Kieliszek Martini

Kod produktu: 0303

Dostępność: W magazynie

Cena: 2.53zł* netto
Bez podatku: 2.53zł* netto
Ilość:
Podane ceny są poglądowe
ostateczną wycenę podajemy indywidualnie

Kieliszek martini jest bardzo popularny. Może być najbardziej charakterystycznym symbolem baru. Widząc go, ludzie myślą o wypiciu drinka, zbliżających się rozmowach, słuchaniu muzyki i o licznej ilości zbliżających się uśmiechów

Prosta zasada

Oto prosta zasada, która obowiązuje przy wyborze kieliszka na drinka. Użyj kieliszka na nóżce, jeśli chcesz podawać wstrząśnięty drink lub mieszasz napój, bez lodu. Nóżka chroni od trzymania kieliszka blisko ręki, dzięki temu drink się nie ogrzewa. Trzymaj kieliszek za nóżkę i podnoś go do ust, gdy pijesz. Koktajle, które pasują do tego typu kieliszka są następujące: martini, Manhattan, Brooklyn, Daiquiri Sidecar i Aviaton. Nasza wypożyczalnia mebli Kraków oferuje różnego rodzaju meble.

Ewolucja

Szkła od wieków ewoluowały by zaspokoić potrzeby tych, co chcą od życia brać jak najwięcej. Wybierając szkło z naszej oferty masz pewność, że wybierasz model który na pewno Cię usatysfakcjonuje.

Kieliszki piękna

W dobrym guście jest wyposażyć salę eventową, na której organizujemy bal w wykwintną zastawę stołową, w tym jak najlepsze szkło, z którego napoje smakują wprost wyśmienicie. Odpowiednio podane napoje pobudzają zmysły naszych gości. Odpowiednie szkło zdecydowanie wpływa na smak alkoholi. To może stać się tradycją- wynajem.