Kieliszek do wina białego

Kod produktu: 0304

Dostępność: W magazynie

Cena: 0.90zł* netto
Bez podatku: 0.90zł* netto
Ilość:
Podane ceny są poglądowe
ostateczną wycenę podajemy indywidualnie

W naszej bogatej ofercie możesz znaleźć również przepiękne kieliszki do wina. Znajdują się w naprawdę atrakcyjnej cenie i są niezwykle eleganckie.

Przepiękne kieliszki do wina

Krystalicznie czyste szkło wysokiej jakości, pięknie prezentuje zawartość, zaokrąglony kieliszek zwęża się na górze, aby umożliwić delikatne mieszanie się różnych czerwonych win. Symetryczne podstawy zapewniają stabilność, a długie szyjki kieliszka umożliwiają swobodne trzymanie,

Cechy charakterystyczne produktu:

Ergonomiczność – zaprojektowane, aby łatwo mieścić się w naszej dłoni i może pomieścić odpowiednią ilość wina. Uniwersalność – praktyczne do codziennego użytku. Idealne dla rozrywki, nasz projekt zapobiega przewróceniu się kieliszka i wycieku wina, w przeciwieństwie do najlepszych, ciężkich tradycyjnych kieliszków. Są wspaniałe na kolacje, pikniki i wesela. Pełnia smaku – są bardziej stabilne niż tradycyjne kieliszki. Nadal możesz uzyskać dzięki nim pełnię smaku i stałą temperaturę swojego wina, ale płaskie dno znacznie zwiększa stabilność Twojego napoju.

Nasza wypożyczalnia cateringowa oferuje świetnej jakości kieliszki do wina.

Dlaczego warto wybrać nasze kieliszki?

Nasze kieliszki wyróżniają się doskonałą równowagą. Nasza wypożyczalnia bankietowa oferuje świetnej jakości kieliszki i wyglądają one bardzo nowocześnie. Posiadają gładką, cienką, elegancką krawędź. Nie ma nieestetycznych łączeń pomiędzy górą kieliszka a jego szyjką. Każdy szczegół wielkości, wagi i równowagi jest starannie badany przez ekspertów w dziedzinie kulinarnej i inżynierów produkcji. Ostre linie kieliszka tworzą geometryczny wygląd. Dlatego nie wahaj się już dłużej i wynajmij teraz nasze kieliszki. Z pewnością nie będziesz tego żałował.