Stół Szklany Prisma

Kod produktu: 0188

Dostępność: W magazynie

Cena: 124.80zł* netto
Bez podatku: 124.80zł* netto
Ilość:
Podane ceny są poglądowe
ostateczną wycenę podajemy indywidualnie

Szklany blat zapewnia doskonały wygląd stołowi w jadalni, ponieważ jego piękno może sprawić, że obiad będzie wyglądał wyjątkowo. Do jadalni, można użyć szkła jako pokrycie stołu jako bieżący stół lub utworzyć stół ze szkła na statywie stołowym. Szkło jest również łatwe do czyszczenia i nie jest tak łatwo go uszkodzić jak drewno. Ten przewodnik pozwoli łatwo wybrać odpowiednie blaty szklane do jadalni.

Szerokość: 120cm
Głębokość: 70cm
Wysokość: 50cm

Stół szklany

Wypożyczalnia konferencyjna zapewni Ci wyjątkowy stół szklany. Ważną kwestią jest to, jaki kształt Twojego stołu szklanego powinno być. Proponujemy Ci okrągłe, kwadratowe i prostokątne szklane blaty, plus możemy ciąć szkło do dowolnego rozmiaru i kształtu, jeśli trzeba, takie jak owalny. Prostokątny lub owalny stół może dostarczyć dużo miejsc siedzących w jadalni, a stolik kwadratowy lub okrągły pomaga zwiększyć liczbę interakcji podczas kolacji, ponieważ każdy patrzy siebie. Kształt może być również określony przez układ jadalni lub kształtu stołu lub krzesło, które znajduje się przy stole.

Opcje dostosowania

Mamy wiele różnych opcji, aby dostosować grubość, kolor, wykończenie i polerowanie szkła jadalnianego. Polerowanie opiera się na osobistych preferencjach, chociaż skośne lub polerowania krawędzi ołówka dodać więcej elegancji stołowi, który ma zmieścić się w jadalni. Można wybrać wspaniały określony szklany stolik lub zdecydować się na jasne i odważne kolory, aby pasowały do wystroju Twojego pomieszczenia. Na koniec zastanów się, że szkło hartowane jest silniejsze od szkła bezpiecznego, jeśli masz dzieci lub stół będzie intensywnie użytkowany. Dla grubości, wybierz cieńsze szkła o delikatnym, wyrafinowanym wyglądzie lub grubsze szkło do intensywnego użytkowania lub jeśli stół będzie wiele ważył. Wypożyczalnia bankietowe oferuje wyjątkowe ceny stołów szklanych.

Ile może pomieścić

Kwestię, którą należy rozważyć, to to, ile ile osób chcesz być w stanie posadzić przy stole. Jest to inteligentny pomysł, aby wybrać nieco większy stół niż liczba gości. Nasza wypożyczalnia cateringowa doradzi Ci, jak wybrać wielkość i kształt Twojego stołu. Pamiętaj, że w zależności od kształtu, możesz przy nim posadzić inną liczbę osób