Krzesło Maya

Kod produktu: 0120

Dostępność: W magazynie

Cena: 14.00zł* netto
Bez podatku: 14.00zł* netto
Ilość:
Podane ceny są poglądowe
ostateczną wycenę podajemy indywidualnie

szerokość: 44cm

głębokość: 45cm

wysokość: 81cm

Krzesło biurowe powinno być przede wszystkim ergonomiczne. Należy siedzieć w nim wygodnie nawet przez kilka godzin.

Materiał siedziska

Materiał na siedzeniu krzesła biurowego i oparciu powinien być wystarczająco dużym dopełnieniem, aby być wygodnym do siedzenia przez dłuższy okres czasu. Tkanina oddycha i jest korzystniejsza niż twardsza powierzchnia. Nasza wypożyczalnia krzeseł Jelenia Góra oferuje szeroki wybór krzeseł.

Ważne czynniki wyboru krzeseł

Podłokietniki krzesła biurowego powinny być regulowane. Powinny one umożliwiać relaks osobie, która na nim siedzi.. Łokcie i przedramiona powinny swobodnie spoczywać i przedramię nie powinno być na podłokietniku podczas pisania.

Obracanie Każdy konwencjonalny styl lub ergonomiczne krzesło powinno łatwo się obracać, dzięki czemu użytkownik może osiągnąć różne obszary swojego biurka bez wysiłku.

W celu zapewnienia optymalnej elastyczności, zakres wysokości siedziska powinna być dostosowana do Twojego wzrostu. Niektóre krzesła oferują duży zakres zmiany wysokości siedzenia, więc powinniśmy zwracać na to uwagę. Wiele krzeseł oferuje wybór siłowników wysokości krzesła, więc można ustawić prawidłową wysokość dla danej osoby.. Krzesło powinno mieć pneumatyczną regulacji wysokości, dzięki czemu można dostosować wysokość siedzenia.

Siedzenie krzesła powinno być na tyle głębokie, aby nie stukać się kolanami, kiedy siedzimy na krześle. . Szerokość siedziska powinna wynosić co najmniej jeden cal szersze niż biodra. Z drugiej strony nie powinna być tak duża, że użytkownik nie może opierać się ramionami na podłokietnikach bez naciągania ich na bok.

Uwaga dla wyższych użytkowników, objętość wysokości nie jest dobrym wskaźnikiem przy wyborze krzesła, jako miara bezpieczeństwa. Wielkość siedziska i udźwig muszą być odpowiednie dla użytkownika.

Wypożyczenie krzeseł jest bardzo proste i szybkie.

Idealne krzesło biurowe

Wypożyczalnia krzeseł Legnica oferuje świetne krzesła biurowe, które są bardzo wygodne. Siedzisko krzesła jest ustawione prawidłowo, gdy pozwala zmieścić około dwa palce pomiędzy kolanami a przednią częścią siedzenia. Prawidłowe ustawienie głębokości siedziska pozwala użytkownikowi ustawić odpowiednio kręgosłup. Istnieją dwa sposoby regulacji głębokości siedziska . Suwak siedzisko jest dźwignią na fotelu, który pozwala przesunąć fotel i na zewnątrz, podczas gdy siedzimy w fotelu. Pokrętło z tyłu fotela może się poruszać do tyłu i do przodu, ale nie siedzenie. Ten typ regulacji jest trudniej ustawić w pozycji siedzącej, może wymagać pomocnika i lepiej nadaje się dla jednego użytkownika.