Krzesło Składane JF Białe

Kod produktu: 0141

Dostępność: W magazynie

Cena: 6.00zł* netto
Bez podatku: 6.00zł* netto
Ilość:
Podane ceny są poglądowe
ostateczną wycenę podajemy indywidualnie

Fotele dostępne są w wielu kształtach, rozmiarach i kolorach. Dobre krzesło biurowe zapobiegają bólom pleców, szyi i bólom nóg, nawet gdy siedzisz. Niektóre krzesła biurkowe są wykonane specjalnie dla istniejących problemów zdrowotnych. Inne krzesła biurkowe skupiają się na regulacji i niestandardowych opcjach komfortu. Wybór krzesło biurowe wymaga, aby ocenić kilka rzeczy o Twoim stylu życia i środowiska. Spójrz poniżej, aby dowiedzieć się, jak wybrać krzesło do biurka.

szerokość: 41cm

głębokość: 45cm

wysokość: 78cm

Krzesło do biurka

Określ typ krzesło, jaki Ci trzeba. Kategorie są następujące krzesło z wysokim oparciem, rozkładane, pochylone do przodu i ergonomiczne. Krzesło z wysokim oparciem do biurka zapewnia wyższe oparcia, wspierając kręgosłup i zmniejsza zmęczenie szyi i górnej części pleców. Rozkładane fotele biurowe pozwalają ustawić oparcie i przechylić lekko do tyłu. Pochylone naprzód fotele zapewniają wsparcie górnej części pleców, głównie dla osób z problemami długiego siedzenia lub osób pracujących bardzo blisko biurka. Ergonomiczne fotele zapewniają podparcie lędźwiowe i wsparcie głowy i karku. Wypożyczalnia mebli Wrocław oferuje krzesła różnego rodzaju.

Wybierz krzesło stacjonarne lub mobilne

Większość fotele jest ruchomych, co oznacza, że mają komplet kółek na wyciągnięcie ręki. Stacjonarne krzesła biurowe są zazwyczaj cięższe niż krzesła mobilne i nie mają kółek. Niektóre krzesła mają możliwość zablokowania kółek, aby zapobiec przemieszczaniu podczas pracy. Jeśli chcesz ruchome krzesło, trzeba wybierać między pełnym ruchem lub tylko rolkami. Krzesła na kółkach mają tylko ruchome kółka. Krzesło z pełnym ruchem pozwala włączyć sam fotel bez toczenia całego krzesła. Wypożyczalnia mebli Zgorzelec oferuje niezwykle atrakcyjne ceny za krzesła.

Wybierz właściwą wysokość

Powinieneś być w stanie siedzieć wygodnie z nogami wspartymi mocno o podłodę. Jeśli potrzebujesz większego krzesła do biurka, wybierz krzesło z podnóżkiem. Oparcie krzesła powinno być co najmniej tak wysokie jak połowa pleców. Dla lepszego wsparcia, wybierz krzesło do biurko z oparciem tak długie jak plecy. Jeśli krzesło do biurka jest dla wielu użytkowników, czy trzeba więcej elastyczności na poziomie siedziska i oparcia, wybierz regulowany fotel. Mają one małe gałki, które pozwalają na dostosowanie poziomu oparcia i wysokości siedziska. Wypożyczenie stołów i krzeseł oferuje niezwykle atrakcyjne krzesła.