Stolik Koktajlowy Składany

Kod produktu: 0181

Dostępność: W magazynie

Cena: 46.80zł* netto
Bez podatku: 46.80zł* netto
Ilość:
Podane ceny są poglądowe
ostateczną wycenę podajemy indywidualnie

Składany stolik koktajlowy, to jedna z tych propozycji stolików, które polecamy z tekstylnymi dodatkami w postaci elastycznych pokrowców. Stoliki składane wynajem, to propozycja dla osób, które preferują proste i funkcjonalne rozwiązania. Okrągły blat stolika o średnicy 80cm wykonany jest z tworzywa sztucznego w kolorze białym, przez co jest on odporny na wilgoć i na zabrudzenia. Całkowita wysokość stolika to 110cm.

Cechą, która najbardziej wyróżnia ten stolik spośród wielu innych modeli stolików koktajlowych, także w naszej ofercie, są jego składane nogi. Jest to rozwiązanie praktyczne i wygodne zarówno dla organizatora eventu, jak i osób zajmujących się tworzeniem aranżacji i obsługą eventu. Nie trzeba wiele wyobraźni, by docenić mebel, który jest lekki, łatwy do przewożenia i przenoszenia, a do tego zajmuje znikomą przestrzeń, jeżeli chodzi o składowanie.

W naszej ofercie znajdą Państwo obok samych stolików koktajlowych również pokrowce elastyczne w kolorze białym, czarnym i czerwonym. Innym opcjonalnym dodatkiem, który przyda się w aranżacji kolorystycznej stolików, są barwne nakładki na blaty. Wynajem stolików koktajlowych składanych, pokrowców i nakładek na stoliki pozwala na łatwe urozmaicenie wystroju eventu. Dodatkowe kombinacje kolorystyczne uchronią event przed monotonią i wpłyną pozytywnie na wrażenia uczestników.