Krzesło Bankietowe Czarne

Kod produktu: 0107

Dostępność: W magazynie

Cena: 12.00zł* netto
Bez podatku: 12.00zł* netto
Ilość:
Podane ceny są poglądowe
ostateczną wycenę podajemy indywidualnie

Krzesła na bankiet, ale nie tylko

Krzesło bankietowe czarne, to mebel niezwykle wygodny, który posiada przy tym duży walor estetyczny. Krzesło swoim wzornictwem, głównie poprzez owalny kształt oparcia, nawiązuje do dawnych krzeseł barokowych. Jeżeli jednak chodzi o zastosowane materiały należy wyjaśnić, że jest to mebel w pełni nowoczesny, łączący solidny stalowy stelaż z miękkim tapicerowanym siedziskiem i oparciem. Krzesło bankietowe czarne – wypożyczalnia w naszym asortymencie występuje obok krzeseł bankietowych w kolorze granatowym i czerwonym.

Krzesła i pokrowce – natchnione połączenie

Czarne krzesło bankietowe, to niezwykle solidna propozycja dla organizatorów eventów. Na poparcie tej tezy jest co najmniej kilka argumentów. Przy wyborze krzeseł na potrzeby bankietów i formalnych uroczystości krzesło to jest niezawodnym wyborem. Czerń pasuje wszędzie tam, gdzie krzesło białe nie jest absolutnie konieczne. Uwadze naszych klientów polecamy także różnego rodzaju pokrowce, które odmienią krzesło bankietowe, czy to czarne, czy też w innym kolorze, nie do poznania.  

Wygoda i elegancja, ale również bezpieczeństwo użytkowania

Krzesło bankietowe prezentowane tutaj łączy w sobie elegancję i wygodę z solidnym wykonaniem, co gwarantuje nie tylko przyjemne wrażenia z użytkowania, ale także niezwykle istotne bezpieczeństwo uczestników eventu. Przy okazji prezentacji krzeseł bankietowych zachęcamy również do zapoznania się z katalogiem innych mebli bankietowych, które wypożyczalnia mebli eventowych posiada w swoich zasobach.