Donica Eventowa

Kod produktu: 0441

Dostępność: W magazynie

Cena: 54.60zł* netto
Bez podatku: 54.60zł* netto
Ilość:
Podane ceny są poglądowe
ostateczną wycenę podajemy indywidualnie

Donica ma 57 cm wysokości, 30 szerokości i tyle samo długości.

Zgrabne wymiary

Donica eventowa o niewielkich wymiarach, jest świetną okrywą dla naszych kompozycji kwiatowych, różnego rodzaju palemek, drzewek, czy reszty roślin. Będzie idealnym rozwiązaniem również do kompozycji z kwiatów sztucznych. Donice są zgrabnym uzupełnieniem wystroju eventów, wykonanie z mlecznego tworzywa sztucznego daje odbiorcy stonowane eleganckie wrażenie wizualne. Donice podkreślają dowolną ich zawartość, którą możemy konfigurować wedle potrzeb.

Elementy przyrody w zamkniętej sali

Nowoczesne wystroje wnętrz nie zawsze obronią się same, człowiekowi bliski jest świat przyrody, nie wystarczy zatem sama martwa natura. Żywe rośliny wprowadzają do eventu potrzebną nutę natury, bez której nie w sposób zorganizować dobrych warunków. Warto przemyśleć, czy nie wybrać ich na śluby, czy wesela, gdyż są wprost do nich stworzone. Donice zadowolą uniwersalny target odbiorców, przyozdobią kameralne wnętrze, odbierając im dla co poniektórych klaustrofobiczną moc.

Kwitnąca gratka

W pogoni za trendami dzisiejszych eventów można zapomnieć o podstawowych elementach, które gwarantują połowę sukcesu udanego wydarzenia. Białe donice wystarczą by przemycić choć odrobinę przyrody do wystroju pomieszczenia, o czym niestety coraz częściej sie zapomina. Wypożyczalnia mebli zapewniają terminową i profesjonalną realizację wycen i zamówień w sprawach ich wynajmu.