Odkurzacz przemysłowy karcher

Kod produktu: 0414

Dostępność: W magazynie

Cena: 78.00zł* netto
Bez podatku: 78.00zł* netto
Ilość:
Podane ceny są poglądowe
ostateczną wycenę podajemy indywidualnie

Odkurzacze przemysłowe mogą być stosowane do oczyszczania i transportowania papieru ściernego lub objętościowych materiałów, takich jak wióry drzewne i wióry metalowe. Karcher oferuje solidne i wydajne odkurzacze przemysłowe i systemy centralnego odkurzania, zbudowane do ciężkich zastosowań w przemyśle ciężkim. Niektóre produkty mogą być łączone z cyklonami wysokiej wydajności i wstępnymi separatorami, które tworzą potężny system czyszczący.


Nasze odkurzacze przemysłowe i systemy centralnego odkurzania są wykonane dla pracowników w przemyśle, pracujących w trudnych warunkach, gdzie wymaga się wytrzymałego i niezawodnego sprzętu o wysokich osiągach, które są niezmiernie ważne.


Odkurzacze przemysłowe


Wypożyczalnia mebli Legnica oferuje szeroki asortyment mebli. Kärcher podkreśla tutaj swoją wiedzę w dziedzinie czyszczenia. Z potężnymi odkurzaczami przemysłowymi do 7,5 kW do najtrudniejszych wymagań. Odkurzacze klasy Super nadają się do stosowania zarówno w celach mobilnych i stacjonarnych. Testowane przeciwwybuchowo odkurzacze przemysłowe do strefy ATEX 22 klasach kurzu M i H. Są optymalnym rozwiązaniem próżniowym dla zdrowia, chronią przed pyłami i na obszarach, chronionych przed zagrożeniem wybuchem pyłu.

 

Niezwykłe odkurzacze przemysłowe


Wypożyczalnia mebli Wrocław oferuje funkcjonalne odkurzacze przemysłowe. Te uniwersalne odkurzacze klasy średniej są dostępne z dwoma lub trzema silnikami bocznymi i sprężarkami kanału bocznego. Gwiazda i kieszeniowe filtry są idealne dla silnie przylegających i materiałów samoprzylepnych. Zawsze jest miejsce dla kompaktowych urządzeń i oszczędność miejsca jest pomocna dla tych odkurzaczy - w szczególności na liniach produkcyjnych. Te odkurzacze wyposażone są w sprężarkę kanału bocznego i nadają się do pracy 3-zmianowej.


Funkcjonalne odkurzacze przemysłowe


Wypożyczalnia mebli Zgorzelec oferuje niezwykle funkcjonalne odkurzacze przemysłowe. Zakres Kärcher IVC posiada stabilne i ergonomiczne pchnięcie i określoną obudowę, która pozwala na najlepszą mobilność. Urządzenia oferują również niezawodne odcięcie cieczy, jak również sprawdzone i innowacyjne Tact² automatyczne czyszczenie filtra. Te potężne odkurzacze usuwają płyny i opiłki i zostały zaprojektowane do pracy w trudnych zastosowaniach przemysłowych i są dostępne z różnymi rodzajami napędów. Opiłki kosz oddziela wióry z cieczą tak, że oba mogą być użyte ponownie.

Chroń swoje inwestycje i uczyń, że będą one bardziej trwałe. Usuń kurz, brud lub inne uporczywe pozostałości w swoim miejscu pracy, komponentach i urządzeniach. Kärcher odkurzacze przemysłowe sprawiają, że czyszczenie staje się szybkie i łatwe.

Przydatne odkurzacze przemysłowe Kärcher

Wypożyczalnia krzeseł Jelenia Góra oferuje niezwykle przydatne odkurzacze przemysłowe Kärcher. Wydajność jest zasadniczo wynikiem optymalnego dopasowania mocy i zadania do wykonania. Kärcher odkurzacze przemysłowe dostępne są w różnych klasach wydajności i modelach, które oferują odpowiednią maszynę dla praktycznie każdego operatora i celu.

Użyteczne odkurzacze przemysłowe Kärcher

Wypożyczalnia krzeseł Karpacz oferuje niezwykle użyteczne odkurzacze przemysłowe Kärcher. Odkurzacze mobilne wysokiego ciśnienia do często zmieniających się miejsc użytkowania: łatwe do transportu, pomimo dużej mocy. Na co dzień do czyszczenia maszyn lub powierzchni. Jogger pokazuje, że dobra ruchliwość jest możliwa również w tej klasie. Odpowiednie rozwiązanie dla problemu powtarzających się zadań czyszczących z udziałem dużych ilości kurzu lub zabrudzeń, na przykład w ciągłym wymagającym stosowania na budowach, w rolnictwie, usługach komunalnych i przemyśle.

Funkcjonalne odkurzacze przemysłowe Kärcher

Wypożyczalnia krzeseł Legnica oferuje niezwykle funkcjonalne odkurzacze przemysłowe Kärcher. Usuwają brud szybko i mocno, nie uszkadzając struktury. Zmienne ciśnienie wody i regulacja głośności wody umożliwia dostosowanie się do każdej powierzchni.

Rozwiązania dla branż budownictwa czyszczenia elewacji

Czyszczenie podłóg

Brud może być łatwo i skutecznie usuwany z zimną wodą do czyszczenia pod wysokim ciśnieniem. Użycie adaptera z zintegrowanym urządzeniem ssącym i 10 razy wyższą wydajnością w strefie FR 30 ME, czyszczenie jest jeszcze szybsze i bardziej efektywne niż w przypadku konwencjonalnych maszyn.

Kärcher odkurzacze na mokro i sucho próżniowe są właśnie odpowiednimi narzędziami do usuwania pozostałości i luźnych cząstek. Niezależnie od tego modelu kompaktowej i zwrotnej maszyny lub wariantu wysokonakładowego, mokre i suche odkurzacze mogą odkurzyć wszystkie rodzaje odpadów: od drobnego pyłu z gruboziarnistym brudem, przez płyny do smarów. Z wyjątkową mocą ssania i odpadów pojemności do 100 litrów, każde zadanie może być szybko rozwiązane. Płyny w pojemniku mogą być łatwo opróżniane przez wąż spustowy, który jest standardowym elementem. Te solidne maszyny zawsze były przeznaczone do pracy w trudnych warunkach i mogą być dostosowane do specyficznych wymagań z praktycznymi szczegółami. Automatyczne czyszczenie filtra, na przykład, zapewnia ciągłe, nieprzerwane działanie.