Stender stacjonarny

Kod produktu: 0399

Dostępność: W magazynie

Cena: 28.00zł* netto
Bez podatku: 28.00zł* netto
Ilość:
Podane ceny są poglądowe
ostateczną wycenę podajemy indywidualnie

Stabilne stojaki do odzieży przeznaczony dla klientów na ich płaszcze, kapelusze i buty, są pomocnymi dodatkami do takich firm jak restauracje, kawiarnie i gabinety lekarskie. Znajdują się one w pobliżu drzwi, aby klienci mogli uwolnić się od obciążeń i mogą być umieszczone w otwartych przestrzeniach lub w poczekalni.

 

 

Funkcjonalne stendery

 

 

Zespoły, chóry, szpitale, uzdrowiska i inne firmy, które stosują jednolite elementy garderoby dla swoich pracowników mogą używać stojaków do odzieży do przechowywania lub transportu ich szafy. Utrzymanie czystości tych elementów stanowi zagrożenie, więc pokrowce na stojak do odzieży mogą być brane pod uwagę. Regały dostępne, które zawierają kosz do przewozu takich przedmiotów jak produkty spa do odnowy są również dostępne. Kółka do stojaków mogą być zamontowane oddzielnie lub wraz ze stojakiem, zależy to od wygody klienta. Różne rozmiary i style stojaków do odzieży są przeznaczone do stosowania w różnych ustawieniach. Zróżnicowanie rodzajów stojaków odzieżowych proponuje różne cechy, które je odróżniają. Nasza wypożyczalnia cateringowa oferuje różnego rodzaju stendery.

 

 

Przydatne stendery

 

 

Wszystkie stojaki odzieżowe są przeznaczone do przechowywania odzieży na drążku lub haku. Poza tym, ich wzory różnią się w sposób, który może spowodować, że dany stojak bardziej lub mniej będzie nadawał się do danego zastosowania. Oto niektóre z typowych cech konstrukcyjnych, które należy uwzględnić. Nasza wypożyczalnia bankietowa oferuje różnego rodzaju stendery.

 

 

Całkowity rozmiar i ilość prętów

 

 

Pojedynczy stojak może być tak wąski, jak 80 metrów lub tak szeroki jak 150 cm. Podwójny stojak może być tak szerokie, jak 150 cm a odległość pomiędzy dwoma prętami może spowodować, że stojak będzie miał aż 54 cm szerokości. Wysokość stojaków do odzieży jest często regulowana i tak może mieścić się w zakresie od 120 cm do więcej niż 150 cm..

 

W zależności od dostępnego miejsca jest skonfigurowany, że użytkownik może znaleźć dwa mniejsze stendery, które są bardziej elastyczne i są w stanie lepiej zaspokoić potrzeby niż jeden większy stojak.

 

Stojaki do odzieży sprzedawane są z jednym lub dwoma prętami. Jeżeli istnieją dwa pręty, mogą być umieszczone równolegle do podłoża, tworząc profil prostokątny na stojaku lub jeden nad drugim, dzięki czemu można na przykład zawiesić dwa rzędy koszul i kurtek.

 

Nasza wypożyczalnia konferencyjna oferuje wspaniałe stendery.