Stender na odzież

Kod produktu: 0402

Dostępność: W magazynie

Cena: 54.60zł* netto
Bez podatku: 54.60zł* netto
Ilość:
Podane ceny są poglądowe
ostateczną wycenę podajemy indywidualnie

 W naszym bogatym asortymencie znajdziesz również niezbędne akcesoria i dekoracje do Twojego pokoju. Już dziś zapoznaj się z naszą ofertą. Gwarantujemy wysoką jakość obsługi klienta.

 

 

Poręczny stender

 

 

Stojaki odzieżowe mają niemal tyle zastosowań, ile jest przedmiotów, które można powiesić na nich. Są one używane w domach, w przedsiębiorstwach handlowych, w biurach handlowych, w przedsiębiorstwach, do transportu odzieży, oraz w organizacjach, które przechowują mundury. W dzisiejszym stylu wzornictwa przemysłowego, odsłonięty stojak na ubranie może być modny w domu.

 

Znalezienie właściwego stojaka wymaga przede wszystkim zdefiniowania sposobu jego wykorzystania i dostępnej przestrzeni. Mądry wybór może być dokonywany wśród wielkiej różnorodności dostępnych stojaków odzieżowych.

 

Nasza wypożyczalnia konferencyjna oferuje wspaniałe stojaki na odzież.

 

 

Funkcjonalne stendery

 

 

Stojaki odzieżowe są zazwyczaj nabywane, aby składować sezonowe ubrania w domach, gdzie nie ma wystarczająco dużo szaf lub w mieszkaniach, gdzie ich nie ma. Przedsiębiorstwa handlu detalicznego wykorzystują specyficzne konstrukcje stojaków odzieżowych dla merchandisingu. Inne firmy, jak również szkoły i organizacje muzyczne, w których są wymagane lub oczyszczone mundury i transportowana jest odzież, mogą używać stojaków na odzież do przechowywania i transportu. Stojaki odzieżowe używane w domu mogą być pojedynczymi stojakami. Te stojaki odzieżowe są często wykonane z chromowanej stali i tworzywa sztucznego, z twardymi kołami plastikowymi. Składane regały są najczęściej wykorzystywane w domu przez ludzi, którzy chcą mieć tymczasowy szafę dla gości, którzy potrzebują miejsca na odzież. Nasza wypożyczalnia bankietowa oferuje szeroki asortyment dekoracji i akcesoriów.

 

 

Przydatne stendery

 

 

Szeroki wybór stojaków do odzieży w stylu stelażowym jest często wykorzystywany w merchandisingu. Regały ścienne dla merchandisingu są zaprojektowane tak, aby zablokować szczelinowe okładziny ścienne. Niektóre stojaki mogą mieć wiele ramion rozciągających się od kolumny centralnej. Niektóre z nich są podobne do szaf domowych, z długim stojakiem skupionym na dwóch stanowiskach końcowych, choć zazwyczaj z solidnymi podstawami "Z", wszystkie konstrukcje stalowe i gumowe koła z hamulcami. Stojaki wykonane są ze stali malowanej proszkowo w kolorach specjalnych, które są zwykle używane w butikach odzieżowych lub sekcjach butikowych w większych sklepach detalicznych. Nasza wypożyczalnia cateringowa oferuje wyjątkowe stendery.