Popielnica stojąca

Kod produktu: 0410

Dostępność: W magazynie

Cena: 20.00zł* netto
Bez podatku: 20.00zł* netto
Ilość:
Podane ceny są poglądowe
ostateczną wycenę podajemy indywidualnie

 W naszej bogatej ofercie znajdują się również popielnice.

 

 

Wygodne popielnice

 

 

Nasza wypożyczalnia cateringowa oferuje wyjątkowe popielnice. Popielniczki są absolutną koniecznością dla palaczy, niestety aktualnie nie ma na rynku zbyt wielu wyboru. Jednak u nas znajdziesz wyjątkowe popielnice. Ciekawym rozwiązaniem jest metalowa popielniczka. Duża metalowa popielniczka z powodzeniem wystarczy na przyjęcie. Teraz jest to wielka wygoda. Z kolei popielniczki szklane są od wielu lat bardzo popularne, ponieważ zaczęły być produkowane jako pierwsze. Nie jest to zaskoczeniem, ponieważ szkło jest absolutnie idealne na popiół. Szkło, szczególnie kryształ może być bardzo łatwo dokładnie czyszczone. Jest też odporne na plamy i wysokie temperatury. Szkło pasuje również do każdego wystroju. Z kolei popielniczki ceramiczne są również gładkie i łatwe do czyszczenia. Mimo tego, że są one kruche, są bardziej nowoczesne i czasami lepiej wyglądają niż popielniczki szklane, które są bardziej tradycyjne.

 

 

 

Komfortowe popielnice

 

 

Nasza wypożyczalnia bankietowa oferuje komfortowe popielnice. Każdy, kto pali cygara, bez względu na to, czy jest początkującym lub doświadczonym miłośnikiem, wie, że niektóre dodatki są niezbędne w hobby. Do tych akcesoriów zaliczamy przede wszystkim zapalniczki i popielniczki. Jednym z najważniejszych akcesoriów są popielniczki.

 

 

Przydatne popielnice

 

 

Nasza wypożyczalnia konferencyjna oferuje przydatne popielnice. Znajdziesz tu wiele różnych materiałów, jeśli chodzi o wybór popielniczkę, a znajdziesz jeszcze więcej stylów i kolorów. Szkło jest jednym z najbardziej popularnych materiałów popielniczki. Można znaleźć wiele popielniczek szklanych, które są wystarczająco duże, aby pomieścić Twoje cygara i jesteś pewny, że znajdziesz styl, który pasuje do Twoich nawyków palenia, jak również reszty Twoich mebli.

 

Metal jest również dobrym wyborem. W porównaniu do szkła, popielniczki metalowe są cięższe i nadają się do cygar. Przy wyborze metalu, znajdziesz wiele stylów.. Pamiętaj, aby wybrać coś, co jest na tyle ciężkie, by się nie przewrócić i wystarczająco duże, aby pomieścić więcej niż jedno cygaro, jak również popiół, w jednym czasie.

 

Ceramiczne popielniczki to kolejny wielki wybór i można je znaleźć w wielu stylach i kolorach. Przekonasz się, że wiele z tych ceramicznych popielniczek, które mogą pomieścić cygara są nawet nieco tańsze niż te wykonane ze szkła lub metalu. To dobre rozwiązanie, dla tych, którzy mają ograniczony budżet.