Parasol biały fi 3m

Kod produktu: 0408

Dostępność: W magazynie

Cena: 187.20zł* netto
Bez podatku: 187.20zł* netto
Ilość:
Podane ceny są poglądowe
ostateczną wycenę podajemy indywidualnie

 

Gdy nadejdą fale upałów, nawet niektórzy miłośnicy słońca zaczną błagać o cień. Zamiast jeść obiady rodzinne w pomieszczeniu i spędzać leniwe popołudnia w domu, wyposaż ogród, taras lub patio parasolem. Ten codzienny element może mieć decydujące znaczenie, jeśli chodzi o wygodną przestrzeń zewnętrzną. Z tymi profesjonalnymi porad dotyczącymi wyboru odkrytego parasol, ulga od upału jest możliwa!

 

 

Piękne parasole

 

 

Nasza wypożyczalnia stołów i krzeseł oferuje niezwykle atrakcyjne ceny. Wielkość parasolem zależy od tego, ile chcesz cienia. Pomyśl o tym, jak wiele cienia chcesz i jak dużo miejsca masz. Przeludnione patio ze zbyt dużym parasolem nie będzie wyglądać i czuć się dobrze.

 

Idealny parasol powinien mieć dwa razy większą niż szerokość stołu. Na przykład jeśli Twój okrągły stół ma szerokość 4 metry, Twój parasol powinien mieć średnicę 8 metrów.

 

 

Funkcjonalne parasole

 

 

Wypożyczalnia krzeseł Poznań oferuje różne parasole. Wysokość słupa Twojego parasola jest również ważna – chcesz, by był wystarczająco wysoki, aby być na uboczu, ale nie tak wysoki, że traci swoją funkcję. Nachylony model pozwala stale blokować promienie słońca, pokonującego swoją codzienną trasę ze wschodu na zachód. Zarówno stoły i parasole wolnostojące mają swoje zalety. Jeśli masz zamiar często organizować przyjęcia na patio, mogą być najlepszym rozwiązaniem. Parasole stołowe są znacznie tańsze, można zmienić je co kilka lat na nowe, nie wydając dużo pieniędzy.

 

 

 

Rekreacyjne parasole

 

 

Wynajem stołów Karpacz zapewnia bezpieczną wysyłkę. Jednakże, jeśli chcesz parasol, aby zapewnić cień na osobnej części patio - podobnie jak leżakom nad basenem - wolnostojące parasole mogą być najlepsze. Odpowiednia baza parasol jest koniecznością - nie daj się nabrać na myśli, że przymocowanie jej do stołu zapewni wystarczającą stabilność. Nie tylko podstawa trzyma parasole , gdy są silne wiatry, ale także pomaga utrzymać je prosto przy słonecznej pogodzie.. Upewnić się, że podstawa jest zaprojektowane tak, aby pasowała do bieguna na parasol. Zalecamy rozmowy z producentem swojego parasola, aby uzyskać najlepsze dopasowanie. Rozważmy konstrukcję z włókna szklanego zamiast aluminium, jeśli mieszkasz w wietrznej okolicy.