Sofa Chesterfield Biała

Kod produktu: 0261

Dostępność: W magazynie

Cena: 350.00zł* netto
Bez podatku: 350.00zł* netto
Ilość:
Podane ceny są poglądowe
ostateczną wycenę podajemy indywidualnie

Wymiary:
Szerokość: 200cm
Głębokość: 90cm
Wysokość: 80cm
W naszej bogatej ofercie znajdują się przepiękne sofy w dowolnym stylu. Jak wszystko w naszej erze niekończących się wyborów, wydają się być nieskończone możliwości, jeśli chodzi o wybór sofy. Można by pomyśleć, że wiesz dokładnie, czego chcesz, ale gdy wchodzisz do sklepu lub przeglądasz zdjęcia w Internecie, style, kształty i alternatywy dostosowywania mogą stać się przytłaczające. Oszczędź sobie czasu, pieniędzy i potencjalnych wyrzutów i skorzystaj z naszej oferty i wynajmij idealną sofę.

 

 

Ważny rozmiar

 

 

Przy wyborze sofy zwróć najpierw uwagę na jej rozmiar. Jeśli masz większy pokój dzienny, musisz dokładnie wiedzieć, jaką kanapę wybrać. Sofę można dołączyć do innych kanap lub krzeseł. Świetnie będzie też wyglądać przy stoliku. Jeśli tak, to prosta sofa lub jedna w lekkim kształcie litery L prawdopodobnie najbardziej pasuje. Jeśli szukasz sofy, która będzie centralnym punktem salonu, poszukaj okrągłych sof, które zajmują nieco więcej miejsca i zapewniają dużo miejsc do siedzenia. Nasza wypożyczalnia mebli Legnica oferuje właśnie takie sofy. Jeśli masz mały pokój dzienny, musisz wybrać mniejsze kanapy. Dzięki mniejszej przestrzeni, każda kanapa będzie w centrum uwagi, więc ważne jest, aby wybrać coś, co jest praktyczne, ale także o silnej konstrukcji, która prowadzi i uzupełnia resztę przestrzeni.

 

 

Zdecyduj, gdzie dokładnie będzie stała Twoja sofa

 

 

 

Nasza wypożyczalnia mebli Kraków oferuje świetnej jakości sofy, w dowolnym stylu. Dlatego ważne jest, aby wybrać taką, która będzie idealnie do Twojego salonu. Zdecydować, jak kanapa będzie ustawiona. Pomyśl o tym, że zorganizowanie przestrzeni życiowej zaczyna się od analizy Twojego styl życia. Zastanów się nad tym co najbardziej lubisz robić. Upewnij się, że kanapa stoi w dobrym kierunku, jeśli lubisz odprężać się przed telewizorem. Jeśli kochasz gry lub spędzać noce przy winie, stwórz półkole (lub nawet pełne koło) wokół centralnego stołu.

 

 

Nowoczesny salon

 

 

Nasza wypożyczalnia mebli Legnica oferuje przepiękne sofy. Jeśli Twoja rodzina lubi korzystać z salonu, aby odpoczywać i czytać, otocz swoją sofę krzesłami i poduszkami, aby utworzyć wiele miejsca do siedzenia, dzięki którym można delektować się indywidualnie lub w dużej grupie.