Lodówko - chłodziarka z witryną

Kod produktu: 0364

Dostępność: W magazynie

Cena: 250.00zł* netto
Bez podatku: 250.00zł* netto
Ilość:
Podane ceny są poglądowe
ostateczną wycenę podajemy indywidualnie

W naszej bogatej ofercie znajdziesz również lodówko-chodziarkę z witryną, doskonałej jakości.

Cechy produktu

Jest to jedno z najważniejszych i najdroższych urządzeń gospodarstwa domowego. Dlatego potrzebujesz czasu, aby wybrać idealną lodówkę. Zwróć uwagę przede wszystkim na rozmiar lodówki. Czy do swojej kuchni możesz włożyć małą lodówkę czy w dowolnym rozmiarze. Wielu ludzi jest ograniczonych przez projekt kuchni, więc warto zrobić kilka pomiarów, aby dowiedzieć się, jaki rozmiar lodówki jest Ci potrzebny. Należy pamiętać, aby zmierzyć frontowe drzwi swojej lodówki, zanim rzeczywiście zamontujesz ją w domu. Wypożyczalnia mebli Zgorzelec oferuje świetnej jakości lodówki.

Ważny jest rozmiar lodówki

Zachowaj trochę miejsca po obu stronach lodówki, z tyłu i na górze, aby miała trochę miejsca, aby wypuszczać ciepło z silnika. Wypożyczalnia krzeseł i stołów oferuje bogatą ofertę sprzętów do wypożyczenia. Jeśli nie przystosujesz swojej lodówki do pomieszczenia, w którym ma stać, będzie pracować ciężej, aby utrzymać chłód. Przy wyborze lodówki, zwróć też uwagę na wielkość swojej rodziny. Przy 1-2 osobach potrzebna będzie lodówka o pojemności 250-285 l, przy 3-4 osobach – 342-450 l , przy 5 lub więcej osobach – 450+. Dodaj 28,5 l dla każdego dodatkowego członka rodziny plus miejsce dla zamrażarki. W razie wątpliwości wybierz większą lodówkę.

Niezawodność

Nasza lodówka jest niezawodna. Gwarantuje to wypożyczalnia mebli Kraków. Zwróć uwagę na to, że lodówka posiada dwa oddzielne systemy kontroli temperatury. Pojedyncze zestawy kontrolne zarówno zamrażarki, jak i komory świeżej żywności oznaczają, że nie można regulować jednej bez wpływania na drugą. Niektóre lodówki elektroniczne mają lepsze niezależne systemy kontroli. I nasza lodówka właśnie to ma. Niektóre lodówki mają 24-godzinną pamięć, która monitoruje otwory drzwiowe i rozmrażanie lodówki przed okresem intensywnego użytkowania – na przykład, kiedy dzieci wracają ze szkoły do domu lub przygotowujesz kolację. Niektóre lodówki automatycznie ją rozmrażają. Niektóre lodówki mają sygnał ostrzegawczy, jeśli zostawisz otwarte drzwi zbyt długo. Upewnij się, że uchwyty są na odpowiedniej wysokości.