Flipchart

Kod produktu: 0403

Dostępność: W magazynie

Cena: 35.00zł* netto
Bez podatku: 35.00zł* netto
Ilość:
Podane ceny są poglądowe
ostateczną wycenę podajemy indywidualnie

Flipchart- przekaż myśl

W prezentacji

Tablica Flipchart to tablica na której możesz pisać to co potrzebujesz podczas prezentacji. Do pisania po powierzchni przeznaczone są specjalne mazaki. Napisane sentencje można na bieżąco wymazywać z tablicy. Przekaż słuchaczom wszelkiego rodzaju wykresy, tabelki, przenosząc je na tablicę Flipchart. Ułatwi im to notowanie bez rozproszenia uwagi.

A może zabawa w kalambury?

Kto powiedział że tablica Flipchart przeznaczona jest tylko do oficjalnych i poważnych czynności? Z tablicą flipchart wkroczysz również w szeroki świat gier i zabaw. Kalambury, szubienica, a może później dla rozluźnienia kółko i krzyżyk?

Konstrukcja dla marzeń

Miej do dyspozycji powierzchnię o wielkości 60x90 na której sporządzisz notatki, napiszesz hasła przewodnie projektu. Stabilna konstrukcja sprawia iż Flipchart nie jest chwiejny. Meble eventowe ustawione przed nim dla gości, oraz podest dla prowadzącego, powodują odbiór całości przez uczestnika jako ociekający profesjonalizmem. Nasza wypożyczalnia mebli posiada wiele podobnych produktów, zapraszamy do sprawdzenia oferty.