Ścianka łukowa 3x4

Kod produktu: 0407

Dostępność: W magazynie

Cena: 340.00zł* netto
Bez podatku: 340.00zł* netto
Ilość:
Podane ceny są poglądowe
ostateczną wycenę podajemy indywidualnie

W obecnej atmosferze pracy, zapotrzebowanie na otwarte obszary pracy wzrosło. Musimy sprawić, by jak najlepiej wykorzystać każdą dostępną przestrzeń oraz zoptymalizować każdą możliwą powierzchnię. To miejsce, gdzie ściany ruchome, przesuwane i składane ściany będą idealne.

Musisz zidentyfikować potrzebę rozwiązania jakiegoś podziału, ale w jaki sposób wybrać odpowiedni elastyczny system ścienny do swojego miejsca? Każde środowisko może korzystać z elastycznego rozwiązania ściany.

 

 

Ściany działowe

 

 

Wypożyczalnia cateringowa oferuje ściany działowe. Można ich użyć w powierzchniach biurowych, centrach konferencyjnych, hotelach, budynkach publicznych, szkołach i żłobkach, ośrodkach sportowych i stadionach, halach wystawowych i galeriach oraz sklepach. Z szerokiej gamy produktów, w tym najlepszych zawieszonych lub podłogowych układów torowych, składanych i przesuwnych przegród, opcji paneli akustycznych i wydajności, elastyczne systemy ścienne są z pewnością w stanie rozwiązać Twoje problemy w pracy oraz stworzyć Work Space.

 

 

Funkcjonalne ściany działowe

 

 

Nasza wypożyczalnia bankietowa oferuje również ściany działowe. Nasze ściany działowe idealnie nadają się do większych pomieszczeń, które wymagają, aby podzielić obszar roboczy na mniejsze obszary. Urzędy, szkoły, uniwersytety i ośrodki wypoczynkowe wszystkie najlepsze miejsca do wykorzystania tego typu rozwiązań. System ten zapewnia izolacyjną akustyczność od 25 dB do 48 dB i może być zawieszony lub umieszczony nad podłogą i obsługiwany w zależności od potrzeb. Płyty dostępne są w różnych wykończeniach, np. laminat, biały marker, fornir i gotowe na miejscu zdobienia.

 

 

Elastyczne ściany działowe

 

 

Nasza wypożyczalnia konferencyjna oferuje szeroki asortyment różnego typu rozwiązań. Panele przesuwne systemu ściennego nie składają się płasko na ścianach końcowych, ale elastyczne systemy ścienne mogą modyfikować ściany końcowych i pomieścić panele przesuwne na zamówienie kieszeni, dzięki czemu panele przesuwają się do samej ściany. Przesuwane panele ścienne schodzą na siebie, tworząc funkcję estetyczną pokoju i robią doskonałe duże drzwi szafy. Albo, gdy ścianka działowa nie jest odpowiednią alternatywą, przesuwane panele ścienne dostarczają rozwiązania, takie jak dzielące sypialnie. Dlatego nie wahaj się i już dziś skorzystaj z naszej oferty.