Lampion

Kod produktu: 0452

Dostępność: W magazynie

Cena: 25.00zł* netto
Bez podatku: 25.00zł* netto
Ilość:
Podane ceny są poglądowe
ostateczną wycenę podajemy indywidualnie

Istnieje wiele różnych czynników, które kupujący powinien brać pod uwagę przy planowaniu kupienia papierowych lampionów, aby użyć ich do ślubnych uroczystości Wielkość, kształt i rodzaj oświetlenia są wszystkimi decyzjami, które muszą być podane dokładnemu przemyśleniu.

Rozmiar i kształt

Wielkość lampionów jest bardzo ważna. Istnieje cała gama rozmiarów od 6 cali do 20 cali. Jeśli światła są zbyt małe i jest ich niewiele, nie zapewnią odpowiedniego oświetlenia. Jeśli są zbyt duże, zastosuj ich mniej. Równowaga zapewnia wyjątkową atmosferę.

Lampiony w kształcie kwiatu są bardzo popularne. Mają kształt i składają się z dużej liczby papierowych kwiatów. Czerwone, różowe i białe róże wydają się być najbardziej popularnymi wyborami na uroczystości ślubne.

Kwadratowe lampiony są zarówno popularne, jak i uniwersalne. Mają kwadratową, płaską podstawę, to znaczy, że mogą one być zawieszone lub podwieszone na suficie lub jako oświetlenie stołów i dekoracji.

Wiele par wybiera standardowe okrągłe papierowe lampiony na ich wielki dzień. Mogą być zawieszone na ścianach i suficie sali. Zazwyczaj są one lekko żebrowane i solidne w kolorze, choć wersje w paski są również dostępne. Wynajem stołów Wrocław jest bardzo prosty.

Opcje świecenia

Tradycyjnie, papierowe lampiony zawierają świece. Chociaż niektórzy ludzie wybierają tę opcję, ponieważ jest to uważane za bardziej autentyczne i romantyczne, należy zauważyć, że płomienie świec, zwłaszcza w dużych ilościach i otoczone papierem stwarzają znaczne zagrożenie pożarowe. Wypożyczenie stołów jeszcze nigdy nie było tak tanie.

Jak używać

Papierowe lampiony mogą być wykorzystywane do tworzenia uroczej, kameralnej atmosfery i zapewniają ciepłe, przyjemne źródło światła. Jeżeli miejsce jest wewnątrz budynku, papierowe lampiony mogą być zawieszone na ścianach i suficie. Lampiony pływające również mogą być stosowane i nie wymagają one zawieszenia. Jeśli pogoda na to pozwala i światła są odpowiednie, papierowe lampiony mogą być umieszczone na zewnątrz, nawleczone na drzewach, lub umieszczone na poziomie ziemi. Jest to szczególnie dobry pomysł, jeśli ślub ma się odbyć po zmroku. Jeśli pożądana jest oświetlona ścieżka spacerowa, lampiony mogą zostać zawieszone na latarniach. Jeszcze bardziej wyjątkowe jest to, że możliwy jest zakup wymiennych żarówek i możliwy jest każdy inny kolor w sekwencji, zwykle ustawiony w odstępach minutowych LED. To jest naprawdę skuteczne tylko wtedy, gdy są białe papierowe lampiony, dzięki czemu kolory żarówki prześwitują.

Do innych zastosowań papierowych lampionów możemy zaliczyć dekorację stołu, chyba że świeże kwiaty umieszczone są na górze. Za pomocą kombinacji papierowych lampionów i bajkowych świateł mogą być bardzo skuteczne; lampiony zapewniają kolorowe, świecące światła otoczenia, a światełka dają małe, migoczące punkciki światła. Kolorowe lampiony pasują dobrze z jasnymi bajkowymi światłami lub dekoratorzy mogą łączyć białe lampiony z kolorowymi lub migającymi bajkowymi światłami. Wypożyczalnia mebli Wrocław oferuje wyjątkowe ceny.