Listwa LED

Kod produktu: 0458

Dostępność: W magazynie

Cena: 140.00zł* netto
Bez podatku: 140.00zł* netto
Ilość:
Podane ceny są poglądowe
ostateczną wycenę podajemy indywidualnie

W naszej bogatej ofercie znajdują się również listwy LED

Funkcjonalne listwy LED

Nasza wypożyczalnia krzeseł Jelenia Góra oferuje niezwykle funkcjonalne listwy LED. Diody elektroluminescencyjne lub diody LED, stają się coraz bardziej popularne dla oświetlenia domowego. W porównaniu do zwykłych żarówek i lamp halogenowych, mają mnóstwo zalet, w tym niskie zużycie mocy, długą żywotność i mniej produkcji ciepła. Użytkownicy mogą łatwo kontrolować i programować światła. Ponadto, użytkownik może zakupić zestaw diod LED, które obejmują ustawienia ściemniaczy lub opakowanie wysokiej technologii z przyciskami pilota zdalnego sterowania. Ponieważ diody LED są bardzo trwałe i odporne na wstrząsy, mogą być również stosowane jako sygnalizatory taśmy. Zakup światła listwy LED może wydawać się proste, ale nie jest, w rzeczywistości zależy od wielu różnych czynników, które kupujący muszą brać pod uwagę w celu określenia świateł dopasowanych do swoich potrzeb.

Przydatne listwy LED

Wynajem stołów Wrocław oferuje przydatne listwy LED w niezwykle atrakcyjnej cenie. Modele powlekane (zamknięte wewnątrz elastycznych taśm światła LED lub sznura LED) są lepiej dostosowane do obszarów takich jak łazienki, ponieważ są one zazwyczaj wodoodporne. Samoprzylepne taśmy LED sprawiają, że aplikacja jest prosta i bezproblemowa. Dla celów, w których elastyczność diod ma znaczenia, paski świetlne LED sztywne (słupki) to kolejna opcja.

Szukając odpowiednich świateł LED, ważne jest, aby spojrzeć na ranking IP, czyli "Ingress Protection". Ocena IP określa, jak pas światła będzie reagować na czynniki atmosferyczne: pierwsza liczba mówi o zdolności światła, aby chronić się przed ciałami stałymi, takimi jak kurz; a druga mówi o zdolności lekkiej do ochrony przed płynem, takim jak woda. Pierwsza cyfra występuje w przedziale od 0 do 6, przy 6 czym najbardziej chroni przed kurzem. Druga cyfra mieści się w przedziale od 0 do 8, z czego 8 jest najbardziej wodoodporna. Na przykład, taśmy LED zdefiniowany jako IP65 będą odporne na kurz i chronić przed wodą i byłyby wspaniałe dla części w trudnym zasięgu w łazience.

Na obszarach, takich jak chodniki, można zdecydować się na aluminiowy panel światła LED Jest również możliwe zakupienie rolki 5050 SMD diod LED, które mają pół diody natynkowej i pół diody emitującej światło.

Użyteczne listwy LED

Wypożyczalnia stołów i krzeseł zapewnia bezpieczną wysyłkę. Przy zakupie listwy LED, wiele osób popełnia błąd patrząc tylko na długość. Choć jest to oczywiście ważne, konsumenci również muszą spojrzeć na ilość diod w niej. Najlepiej szukać listw, które mają największą ilość diod na metr itp Jeśli diody LED są rozmieszczone zbyt daleko od siebie, listwa może produkować punktowe światło zamiast czystej linii światła.

Zastanawianie się nad liczbą diod LED na listwie może być jednak mylące, ponieważ producenci nie wykorzystują standardowego pomiaru. Musisz zrobić kilka podstawowych obliczeń, aby dowiedzieć się dokładnie, ile diod Ci potrzeba.

Każda listwa ma na jednostkę, aby je porównać.