Lampki Choinkowe LED 200szt.

Kod produktu: 0459

Dostępność: W magazynie

Cena: 22.50zł* netto
Bez podatku: 22.50zł* netto
Ilość:
Podane ceny są poglądowe
ostateczną wycenę podajemy indywidualnie

Choinka pokryta setkami, a nawet tysiącami świateł może sprawić, że okres świąteczny jest magiczny, ale efekty mogą być bardzo różne w zależności od żarówek, jakie wybierzemy i metod ich ubrania. Pierwszym krokiem jest wybór rodzaju żarówki. Jest tak wiele dostępnych opcji oświetlenia i każda może mieć inny wygląd. Chcesz chłodne światła? Ciepły blask? Albo jesteś zaniepokojony kosztem prądu? Rzućmy okiem na dostępne opcje oświetlenia.

Przepiękne światełka na choinkę

Podstawowe kryte mini światła są dostępne od lat. Są tanie w zakupie i produkują ciepły blask. Występują w wielu kolorach i kombinacjach. Dla spójnych wyników i łatwego łączenia, wybierz tę samą markę i typ światła dla całego drzewa. Więc, ile światła jest potrzebne do zakupu? Oczywiście, jest to kwestia preferencji, ale dobrym miejscem do rozpoczęcia jest 100 świateł dla każde 45 cm drzewa Tak więc, 2 metrowe drzewko potrzebuje 400 światełek do podstawowego poziomu oświetlenia. A jeśli kochasz światła, podwójna lub nawet trzykrotna ilość jest zalecana. Następnie sprawdź, czy wszystkie światełka ładnie świecą, zanim ubierzesz je na choinkę.. Każdy ma swoje zdanie o tym, jak ubrać lampki choinkowe, ale istnieją zasadniczo trzy metody. Technika splot jest najprostsza. Istnieje również technika trójkątna. Nasza wypożyczalnia stołów Wrocław oferuje wyjątkowe światełka na choinkę

Typy światełek

Żarówka światła smyczkowe były standardem od lat. Są niedrogie i dostępne są w różnych stylach i kolorach.

LED (light-emitting diode) światełka wydzielają genialne białe światło i występują w różnych kształtach i kolorach. Światła LED kosztować więcej niż żarówki świateł smyczkowych, ale są 85% bardziej energooszczędne i może wytrzymać maksymalnie 40 sezonów. Dodatkowo nie wytwarzają ciepła jak żarówki, dzięki czemu pozostają chłodne w dotyku.

Białe światła zwracają uwagę na ozdoby na choince i zapewniają klasyczny, elegancki wygląd drzewku. Kolorowe światła stworzają świąteczną wygląd i przywołują wspomnienia z dzieciństwa.

Wynajem stołów Legnica oferuje wyjątkowe ceny.

Wyjątkowa choinka

Jeśli kochasz światła, technika owijania jest dla Ciebie. Niezależnie od techniki oświetlenia, jakiej użyjesz, nie dołączaj więcej niż 3 sznurków od końca do końca. Kiedy skończysz dekorowania światłami, przyciemnij światła w pokoju, odsuń od drzewa i oceń swoje prace. Zmruż oczy, aż drzewo będzie rozmazane i będzie wyglądać jako ciemna plama. Następnie przestaw światła wypełniając każdą dziurę. Migotliwa i jasna, dobrze oświetlona choinka jest gotowa do dekoracji i świętowania. Wypożyczenie stołów jeszcze nigdy nie było tak proste.