Reflektor LED PAR

Kod produktu: 0456

Dostępność: W magazynie

Cena: 80.00zł* netto
Bez podatku: 80.00zł* netto
Ilość:
Podane ceny są poglądowe
ostateczną wycenę podajemy indywidualnie

W naszej bogatej ofercie znajdziesz również reflektory LED.

Wyjątkowe reflektory LED

Oferujemy wyjątkowe reflektory LED. Nasza wypożyczalnia stołów Łódź oferuje wyjątkowe ceny. Nawet najbardziej wydajne źródła światła byłyby bezużyteczne bez wysokiej jakości optyki. Kompaktowe lampy fluorescencyjne, na przykład, mogą stracić do 70 procenta swojego światła, jeśli są połączene z niewłaściwą optyką. Podobnie reklamowana skuteczność diody LED nie istniałaby bez prawa optyki. Projektowanie soczewek i reflektorów do oświetlenia półprzewodnikowego wymaga więcej niż skalowania je ze źródeł starszych. Tak, diody LED mają mniejsze obudowy niż ich konwencjonalne odpowiedniki, ale różnią się, w zależności od tego, jaki sposób emitują światło. Żarówki oświetlają w 360 stopniach, ale diody są kierunkowe, oświetlają tylko 180 stopni. Wynika to z projektu pakiet LED, zazwyczaj zawierającego: jeden lub więcej układów scalonych lub umierają, zamontowane na szczycie materiału przewodzącego ciepło; podstawowy optyczny obiektyw lub materiał przekładkowy-który otacza matrycę; oraz elementy do regulowania ciepła i energii elektrycznej. Kiedy stosuje się prąd, chipy wytwarzają światło przez elektroluminescencję.

Funkcjonalne reflektory LED

Nasza wypożyczalnia stołów LED zapewnia bezpieczną przesyłkę. Reflektory są łatwiejsze do wykonania i tańsze w produkcji niż elementy optyczne TIR. Jak dobrze ustawiają równoległe światło lub propagują światła w równoległe promienie, zależy w części od ich kształtu. Szlifowanie lub segmentacja powierzchni może poprawić jednorodność wiązki, można stosować różne tekstury lub wykończenia. W razie potrzeby, można dodatkowo zamontować soczewki rozpraszające światło.

Przydatne reflektory LED

Ale reflektorów nie rozwiążą wszystkiego. Światło z diody LED może uchylać paraboliczne reflektory, na przykład i stać się lekkie zalanie lub, co gorsza, olśnić. Ponadto, wiele odbłyśników jest wykonanych z aluminium, powlekane z przewodzącego materiału, który może powodować zwarcia elektryczne. Producenci mogą rozdzielić odbłyśnik i obwód LED z materiału izolacyjnego, ale im dalej pakietu LED jest otwór wejściowy reflektora, tym mniej reflektor może "przechwycić jak najwięcej światła, jak to możliwe i ponownie skierować go".

Nowe folie lustrzane, takie jak niedawno wprowadzona seria D50 firmy 3M, zamykają tę lukę. Wykonane z materiału polimerowego, folie te mogą być stosowane na podłożu z tworzywa sztucznego i są nieprzewodzące, o wysokim współczynniku odbicia, a w niektórych przypadkach lepsze optycznie niż aluminium. Alternatywnie, polimer lustrzany może być dowolnie formowany w reflektorach i kontrolować światło dokładnie, zwiększać współczynnik odbicia powierzchni i siedzieć blisko LED. Wypożyczalnia mebli Kraków zapewnia wyjątkowe ceny.