Myjka ciśnieniowa karcher k700

Kod produktu: 0413

Dostępność: W magazynie

Cena: 150.00zł* netto
Bez podatku: 150.00zł* netto
Ilość:
Podane ceny są poglądowe
ostateczną wycenę podajemy indywidualnie

Pełna kontrola, dzięki myjce wysokociśnieniowej Kärcher pomoże Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie dla wszystkich miejsc na zewnątrz, które wymagają czyszczenia. Pełny zakres kontroli prowadzi użytkownika poprzez różne ustawienia ciśnienia: od mieszania detergentu aż do ciężkiego ustawienia. To pomaga odnowić Twój dom, pomagając Ci osiągnąć najlepsze możliwe czystości dla domu: stare staje się nowe i masz znów elegancki dom. Niezależnie od tego, czy potraktujesz go łagodnym detergentem albo potężnym środkiem do czyszczenia, Kärcher ma odpowiednie rozwiązanie. Ale które urządzenie jest odpowiednie dla Ciebie? Znajdź odpowiednią myjkę ciśnieniową i akcesoria dla wszystkich Twoich potrzeb czyszczenia, wybierając swoje zadania czyszczenia.

Funkcjonalne myjki ciśnieniowe

Wypożyczenie krzeseł oferuje funkcjonalne myjki ciśnieniowe. Wysoka wydajność i solidne maszyny o maksymalnej mobilności okazjonalnego użytku w różnych miejscach: łatwe manewrowanie i transport to cechy, które wyróżniają nasze myjki ciśnieniowe.

Potrzebne myjki ciśnieniowe

Wypożyczenie stołów jest bardzo proste. Mocna, trwała i skuteczna - można polegać na innowacyjnych maszynach czyszczących Kärcher. Niezawodne, skuteczne maszyny są niezbędne, jeśli chodzi o usuwanie różnego rodzaju zanieczyszczeń, znajdujących się w rzemiośle i przemyśle budowlanym. Bez względu na to, czy są dla pojazdów, maszyn, elewacji lub czyszczenia podłogi: z efektywnymi rozwiązaniami Kärcher, są zawsze doskonale wyposażone. Łatwe w obsłudze, wydajne i zaprojektowane do najcięższych prac. Zaawansowane technologie Kärcher sprawiają, że czyszczenia jest szybsze i łatwiejsze. Ponieważ po ciężkim dniu pracy, czyszczenie powinno być łatwe.

Przydatne myjki ciśnieniowe

W naszej wypożyczalni krzeseł Wrocław możesz też zamówić myjki ciśnieniowe w dowolnej ilości. Gdy brud zostaje uwięziony, ciśnienie wchodzi w grę. Kärcher gorąca i zimna woda czyszcząca wysokociśnieniowa możne usunąć nawet najbardziej uporczywe osady brudu, dowolnego rodzaju, włącznie z kurzem, barwnikami, a nawet betonem. Przy ciśnieniu do 350 bar, elewacje, podłogi i maszyny mogą być szybko i skutecznie oczyszczone. Odkurzacze wysokociśnieniowe są bardzo wygodne, a w niektórych przypadkach mogą nawet wyeliminować potrzebę stosowania środków czyszczących. Różne narzędzia zwiększają uniwersalność maszyn oraz umożliwiają szeroki zakres zastosowań. Cechy te, w połączeniu z najwyższym poziomem trwałości i solidności,sprawiają, że maszyny Kärcher to dobra inwestycja, która nadal będzie korzystna przez wiele lat.