Nagrzewnica olejowa

Kod produktu: 0389

Dostępność: W magazynie

Cena: 400.00zł* netto
Bez podatku: 400.00zł* netto
Ilość:
Podane ceny są poglądowe
ostateczną wycenę podajemy indywidualnie

Grzejniki olejowe są jednymi z najbardziej popularnych grzejników obecnie na rynku, dzięki ich skuteczności, efektywności energooszczędności i bezpieczeństwa. Więc co to jest, co sprawia, że te małe grzejniki, są tak pożądane? Dzięki nam dowiesz się, jak wybrać nagrzewnice olejowe.

 

 

Nagrzewnice olejne

 

 

Wynajem stołów Łódź doradzi Ci, jak wybrać nagrzewnice olejne. Nagrzewnica olejna wypełniona zazwyczaj wygląda jak staromodna chłodnica, tylko jest o wiele mniejsza. Zazwyczaj składa się z kilku połączonych kolumn lub żeber, czasami z otwartymi przestrzeniami pomiędzy nimi, które są zamocowane na podstawie i przejrzyste z panelem sterowania. Kilka grzejników olejowych są wykonane jako płaskie płyty.

 

 

Funkcjonalne nagrzewnice olejne

 

 

Wynajem stołów Poznań oferuje niezwykle atrakcyjne ceny nagrzewnic olejnych. W odróżnieniu od tradycyjnych, grzejniki olejowe są bardzo mobilne. Łączą się do energii elektrycznej w gospodarstwie domowym zwykłą wtyczką do ściany, dzięki czemu można je przemieszczać niemal wszędzie. Większość z nich posiada uchwyty do przenoszenia, podczas gdy większe modele mają kółka do łatwego przestawiania.

 

Wewnątrz korpusu i żeber grzejnika jest diatermiczny olej. Najczęstsze pytania o grzejniki olejowe brzmią: "Czy muszę uzupełnić olej?" Odpowiedź brzmi: "Nie, nie trzeba napełniać oleju w nagrzewnicy, wypełnionej olejem." Olej nie jest stosowany jako paliwo, lecz służy jako zasobnik ciepła, w związku z tym nigdy nie zostanie zużyte. To po prostu nadal krążący przez nagrzewnicę, tak długo, jak będziesz ją używać.

 

 

Przydatne nagrzewnice olejne

 

 

Wypożyczalnia stołów Wrocław zapewnia niezwykle szybką przesyłkę. Funkcja ustawienia temperatury pozwala utrzymać żądaną temperaturę. Funkcja timera pozwala na 1-12 godzinny czas pracy. Zostały wykonane z grubej stali, posiadają trwałe wykończenie emalii, wolne od rdzy, maszyna przyspawana do operacji, wolnej od wycieku. Posiada 3-stopnie ogrzewania dla energooszczędnych opcji ogrzewania. Posiada też 3-letnią gwarancję. Energia elektryczna jest przekazywana do rezystora wewnątrz grzejnika, który zamienia energię na ciepło.

To ciepło jest absorbowane przez diatermiczny oleju, umieszczony w zasobniku.

Jako olej w podgrzewaczu ogrzewa się, zaczyna krążyć w żebrach i kolumnach.

W miarę przesuwania oleju, przenosi ciepło do metalu żeber nagrzewnicy, tworząc równomierną temperaturę powierzchni.

Ponieważ żebra metali nagrzewają się, zaczynają promieniować ciepło do pomieszczenia. To ciepło krąży w całym pomieszczeniu o naturalnej konwekcji w powietrzu.