Regał Ekspozycyjny II

Kod produktu: 0449

Dostępność: W magazynie

Cena: 120.00zł* netto
Bez podatku: 120.00zł* netto
Ilość:
Podane ceny są poglądowe
ostateczną wycenę podajemy indywidualnie

Większość regały liczy od 90 do 250 cm. Pod uwagę brane są zarówno estetyczne, jak i praktyczne problemy przy wyborze wysokości. Wysokie regały, które wypełniają większość ściany zazwyczaj wyglądają bardziej kosztownie i formalnie; jednakże krótsze zapewniają dodatkową funkcjonalność powierzchni użytkowej na górze. Pozwala to na podwojenie jak szafka mediów, w formie bufetu lub do pracy, na przykład.

 

 

Funkcjonalne regały

 

 

Szerokość Twojej biblioteczki należy rozpatrywać w stosunku do wysokości. Jeśli zdecydujemy się na wysoki regał, kupując kilka wąskich jednostek zamiast jednego dużego oferujemy większą elastyczność i możemy dodawać lub odejmować miejsca, ile potrzeba. Jeśli zdecydujemy się na krótsze jednostki, wybierając coś szerokiego sprawimy, że regał będzie wyglądał bardziej znacząco. Wypożyczalnia stołów Zgorzelec oferuje różnego rodzaju regały ekspozycyjne. Większość półek liczy co najmniej 12 cali głębokości, aby umożliwić wystarczająco dużo miejsca do przechowywania, ale niektóre regały, zwłaszcza drabiny lub style odchylające, mają węższe półki. Zastanów się, co będziesz przechowywać na regale przed dokonaniem zakupu.

 

 

Przydatne regały

 

 

Wypożyczenie krzeseł oferuje przepiękne regały ekspozycyjne. Przestrzeń pomiędzy półkami. Jeśli półki na Twojej biblioteczce są stałe, upewnij się, że zmierzysz przestrzeń pomiędzy nimi, aby upewnić się, że książki i inne rzeczy będą pasować. Półki o regulowanej wysokości oferują większą elastyczność. Dla największej wszechstronności, wybierz regał z ruchomymi półkami. Te półki są zwykle zawieszone na kołkach, które mogą być umieszczone w szeregu otworów w celu regulacji ich położenia.

 

 

Przydatne regały

 

 

Wypożyczenie stołów jeszcze nigdy nie było takie proste. Jeśli zamierzasz korzystać z półek, aby podzielić pokój albo jeśli chcesz często je odmalować, wybierz półki na kółkach. Pozwoli to na łatwe przemieszczanie z pokoju do pokoju.

W domu otwartej koncepcji lub dużym pokoju, półkę można podwoić jako ściankę działową. Jeśli jest to plan, należy zakupić regał, który jest specjalnie zaprojektowany, aby był samodzielny. Wiele regałów musi być przymocowanych do ściany i nie są odpowiednie do stosowania jako przegrody pokojowe.