Regał Ekspozycyjny I

Kod produktu: 0448

Dostępność: W magazynie

Cena: 50.00zł* netto
Bez podatku: 50.00zł* netto
Ilość:
Podane ceny są poglądowe
ostateczną wycenę podajemy indywidualnie

Regały są jednymi z najbardziej przydatnych mebli, jakich będziesz właścicielami kiedykolwiek. Organizują nie tylko Twoją kolekcję powieści, ale także służą jako miejsca ekspozycji sztuki i akcent sztuki..

 

Dodając kilka pojemników lub koszy, możesz także sprawić, że będzie to idealne miejsce, aby starannie ustawić swoje drobiazgi. Wybierz poprawnie, a będziesz właścicielem swojej biblioteczki przez długie lata. Oto kilka wskazówek dla znalezienia najlepszego regału dla Twojego domu.

 

 

Funkcjonalne regały

 

 

Czy chcesz tylko kilka półek do zaprezentowania wystroju lub szukasz do domu małej biblioteki, jeśli chodzi o wybór stylu Twojej biblioteki, znajdziesz dziesiątki opcji. Niektóre z najczęstszych stylów obejmują:

 

Standard. Standardowe regały są typowe. Są one zazwyczaj wykonane z drewna lub płyt MDF i zaprojektowane z równomiernie rozmieszczonymi lub regulowanymi półkami i ramą zamkniętą tylną

Étagère. Étagère jest bardziej delikatna niż standardowy regale, wyposażona w otwarty plecy i półki, które często są ze szkła. Jeżeli normalny regał przeznaczony jest do funkcji,w étagère chodzi przede wszystkim o formę.

Wypożyczalnia krzeseł oferuje różne style regałów.

 

 

Style regałów

 

 

Drabina lub pochylony. Regały tak zaprojektowane, opierają się o ścianę, często z "wystającą" półką, które stopniowo zmniejszają się wielkością od podstaw.

Kąt. regały narożne są budowane pod kątem prostym, co czyni z nich idealny kształt dla zaklinowania w ciasnych zakamarkach.

Szafot. Te regały biorą swoją nazwę od ich wyglądu: są ukształtowane z regałami zawieszona pomiędzy dwoma wspornikami drabiny itp.

Sześcian. Te regały są podzielone zarówno poziomo jak i pionowo, aby stworzyć podobne do sześcianu sekcje, które są idealne do mieszkań, zarówno do przechowywania książek, jak i koszy.

Wbudowane. Jeśli chcesz utworzyć ścianę (lub pomieszczenia) z półek od podłogi do sufitu, wbudowane regały są do zrobienia. Ten styl wymaga więcej niż tylko podróży do swojego ulubionego sklepu meblowego, jednak, trzeba pracować z wykonawcą, aby utworzyć własny plan dla swojej przestrzeni. Wynajem krzeseł jest bardzo prosty.

 

 

Funkcjonalne regały

 

 

Rozmiar jest chyba najważniejszym czynnikiem, który należy wziąć pod uwagę przy zakupie regału, ponieważ trzeba będzie określić, jak półki wyglądają i działają w obrębie przestrzeni. Wynajem stołów i krzeseł oferuje niezwykle atrakcyjne ceny.