Parawan

Kod produktu: 0447

Dostępność: W magazynie

Cena: 40.00zł* netto
Bez podatku: 40.00zł* netto
Ilość:
Podane ceny są poglądowe
ostateczną wycenę podajemy indywidualnie

 

Jeśli masz dekoracyjny parawan, który jest tak szeroki jak łóżko, może zrobić idealny zagłówek. Zagłówek może sprawić, że Twoja sypialnia będzie wyglądała wspaniale, ale niektóre style dekoracyjne mogą być drogie. Jeśli szukasz niedrogiej w obsłudze alternatywy dla przechowywania zakupionego zagłówka, składany parawan może być idealnym rozwiązaniem. Chociaż te parawany są zwykle używane jako dzielniki pokoju, można łatwo je przekształcić w jeden wspaniały zagłówek w kilku prostych krokach.

 

 

Wybierz rozmiar

 

 

Wybór składanego parawanu, który pasuje do Twojego łóżka jest kluczem, gdy masz zamiar używać go jako zagłówka. Dla tradycyjnego wyglądu, zmierz szerokość łóżka i znajdź składany parawan, który pasuje. Możesz jednak nie być w stanie znaleźć parawanu, który będzie miał dokładnie taki sam rozmiar jak łóżko. Jeżeli parawan jest zbyt duży, można usunąć punkt lub dwa, więc jest to lepsze dopasowanie do łóżka. Korzystanie z parawanu, który jest nieco większy niż łóżko, jednak może dać Twojemu łóżku wspanialszy wygląd, zwłaszcza jeśli jest to dekoracyjny styl z rzeźbionymi detalami, tapicerką i wspaniałym wykończeniem. W rzeczywistości, ponadgabarytowe parawany z dużym panelem środkowym i mniejszymi panelami bocznymi pasują dobrze, jeśli chcemy stworzyć kącik do łóżka - można złożyć panele boczne więc lekko ujmij szczyt łóżka i uczyń przestrzeń znacznie przytulniejszą. Nasza wypożyczalnia bankietowa oferuje wspaniałe parawany.

 

 

Wybierz styl

 

 

Parawan występują w różnych stylach, dzięki czemu można prawdopodobnie znaleźć opcję, która pasuje do wystroju Twojej sypialni. Do podstawowych opcji, która pasuje do niemal każdego wnętrza, należy użyć prostego drewnianego parawanu Jeśli Twoja sypialnia jest elegancko urządzona, wybierz tapicerowany parawan z dekoracyjnymi detalami. Kute żelazo ze składanym parawanem pasuje dobrze do wiktoriańskiej sypialni. Jeśli wolisz azjatycki wystrój, użyj Shoji parawanu za zagłówkiem. Nasza wypożyczalnia cateringowa oferuje wspaniałe parawany.

 

 

Wybierz miejsce

 

 

Podczas gdy parawan, pełniący rolę zagłówka powinien oczywiście znajdować na ścianie za łóżkiem, masz kilka opcji, jeśli chodzi o jego umieszczenia i instalację. Jeśli używasz lekkiego parawanu, może chcesz go po prostu ustawić w jednym miejscu i ustawić łóżko przed nim. Nasza wypożyczalnia konferencyjne oferuje wyjątkowe parawany.