Wazon okrągły

Kod produktu: 0371

Dostępność: W magazynie

Cena: 6.00zł* netto
Bez podatku: 6.00zł* netto
Ilość:
Podane ceny są poglądowe
ostateczną wycenę podajemy indywidualnie

W naszej bogatej ofercie znajdziesz również przepiękne wazony okrągłe.

 

 

Wyjątkowe wazony

 

 

Nasza wypożyczalnia cateringowa oferuje wyjątkowe wazony.

Naturalna elegancja wazonu, która odzwierciedla naturalny kształt kwiatów jest bardzo komplementarna i dodaje prawdziwą elegancji i wdzięku do układu.

Kwiaty z silnym i prostym kształcie, takie jak pachnące lilie, róże i mieczyki mają oszałamiający wygląd, gdy są dawane same lub z kilkoma łodygami i liśćmi do uzupełnienia.

Wazon zapewni ogrodowy urok dla kwiatów, które wyglądają tak, jakby właśnie zostały wybrane z ogrodu, wybierz blado-kolorowy dzbanek i pozostaw w nim kwitnące kwiaty.

Miękkie kształty, pastelowe kolory i piękne płatki są charakterystyczne dla wielu kwiatów uprawianych w tradycyjnym ogrodzie przy domu i tylko ważną rzeczą jest to, aby stworzyć bukiet z rustykalnym urokiem.

 

 

Przepiękne wazony

 

 

Wypożyczalnia konferencyjna oferuje przepiękne wazony.

Urok vintage Użyj wazonu szklanego i napełnić nim kwiaty, a następnie postaw go na stole, przy kominku lub nawet na stole ślubnym.

Odmiany kwiatów z delikatnymi pąki i płatkami są idealne do stworzenia przepięknej atmosfery.

Większość ludzi powinna zdecydować się na nieprzezroczyste szklane wazony. Najlepszy kształt wazonu to klepsydra: szeroka na dole, zwężone gdzieś w środku, i lekko spalona na górze. Oszczędni ludzie nie będą chcieli tradycyjnego szerokiego wazonu bo "Trzeba mieć dużo kwiatów, aby wypełnić je," Trzymaj się wąskiego ujścia do tradycyjnych pęczków mieszanych kwiatów i bukietów róż.

Ważny jest również kolor wazonu.

 

 

Wazony

 

 

Wypożyczalnia bankietowa oferuje wazony w wyjątkowej cenie.

Należy również pomyśleć o wielkości swojego wazonu.. Zasadą dla tradycyjnych rozwiązań jest to, że długość łodyg kwiatów powinna wynosić nie więcej niż jeden i pół do dwóch razy wysokości wazonu. Jeśli kupujesz długie róże z łodygami 20-cali (51 centymetrów), trzeba kupić wazon, który jest wysoki na 10 do 13 cali (25 do 33 centymetrów) wysoka. Dla niektórych potrzeb, większy nie jest lepszy. Nie chcesz wydawać dużo pieniędzy na czerwone róże? Zalecamy kupno różowego lub czerwonego wazonu (lub wypełnienie wyraźnego wazonu żurawiną i zobacz efekty.