Świeczniki szklane

Kod produktu: 0372

Dostępność: W magazynie

Cena: 12.00zł* netto
Bez podatku: 12.00zł* netto
Ilość:
Podane ceny są poglądowe
ostateczną wycenę podajemy indywidualnie

W naszej bogatej ofercie znajdują się też wyjątkowe świeczniki

 

 

Wyjątkowe świeczniki

 

 

Nasza wypożyczalnia cateringowa oferuje wyjątkowe świeczniki. Świeczniki są rzeczami, które nadają się jako prezenty ślubne lub prezenty na parapetówkę lub prezenty rocznicowe. I nic dziwnego! Są polerowaną warstwa wystroju stołu i domu! Wąskie czy grube, srebrne lub malowane kilka świeczników może dodać blask i ciepło w domu. Świeczniki nadają piękno i elegancję do każdej okazji. Te rzeczy nadają się idealnie jako wspaniałe prezenty dla pary na zaręczyny, ślub lub rocznicę. Wyposażone w wysokie czerwone lub zielone świece, świeczniki srebrne tworzą centralne miejsce na świątecznym stole.

 

Zakup srebrnych lichtarzy może wydawać się nieco trudny dla osób niezaznajomionych ze srebrem, jego właściwością i jego opieką. Opis ten zbada srebro i jego cechy, odkryje pewne opcje stylu oraz opisze zalecaną ostrożność i przechowywanie tych rzeczy.

 

 

Przepiękne świeczniki

 

 

Nasza wypożyczalnia konferencyjna oferuje przepiękne świeczniki. Świeczniki mają uchwyty wykonane ze srebra lub innego metalu, takiego jak mosiądz. Świeca o odpowiedniej szerokości, jest umieszczona w zagłębieniu środkowego świecznika i paląc się zapewnia subtelne, ciepłe oświetlenie na przyjęcie, romantyczne kolacje, a także inne wydarzenia. Określenie "świecznik" odnosi się do części, która oznacza fuzję wielu lichtarze ze sobą w skupiska trzech lub więcej łańcuchów bocznymch, które są dołączone do tego samego wygaszania. Więcej niż jeden kandelabr nazywany jest "świecznik". Kandelabra może stać na stole lub można zawiesić ją pod sufitem, zapewniając atmosferę, jak również światło do pomieszczenia.

 

 

Funkcjonalne świeczniki

 

 

Nasza wypożyczalnia bankietowa oferuje wyjątkowe świeczniki. Określenie "srebro" może być mylące dla kogoś nieznającego metalu. Zasadniczo, to oznacza biżuterię, sztućce, czy wystrój wykonany z 92,5 procent srebra wraz z 7,5 procent stopu takiego jak miedź. Czyste srebro jest zbyt miękkie dla złotników, aby stworzyć jakąkolwiek rzecz użytkową lub trwały element, więc stopy są dodawane w celu wzmocnienia metali szlachetnych oraz stworzenia akceptowalnego poziomu wytrzymałości dla kupujących. Warto wybrać świecznik wysokiej jakości.