Sztaluga Drewniana

Kod produktu: 0405

Dostępność: W magazynie

Cena: 20.00zł* netto
Bez podatku: 20.00zł* netto
Ilość:
Podane ceny są poglądowe
ostateczną wycenę podajemy indywidualnie

Sztalugi są podstawowym narzędziem sztuki, które występują w wielu odmianach, materiałach, rozmiarach i cenach.

 

 

 

Sztalugi

 

 

Twój sztalugi może być jednym z najdroższych elementów wyposażenia, które trzeba będzie kupić jako artysta i będziesz prawdopodobnie spędzać większość swojego czasu na malowanie lub rysowanie, więc będziesz je często używać. Dlatego muszą być wygodne. Przed dokonaniem inwestycji, dobrym pomysłem jest dowiedzenie się o różnych rodzajach sztalug i jak są zaprojektowane. Jeśli tworzysz kompozycję mieszane lub prace z akwarelami, płynami akrylowymi lub z czymś bardziej płynnym, będziesz chciał pracować przez większość czasu w poziomie lub pod bardzo małym kątem. Istnieją pewne sztalugi akwarelowe, które pozwalają na regulację kąta, pod którym pracujesz i pozwalają malować w pozycji poziomej, ale masz również możliwość pracy na stole. Wypożyczenie krzeseł jest bardzo proste.

 

 

 

Idealne sztalugi

 

 

W przypadku innych typów akcesoriów, sztalugi mają tę zaletę, dzięki której można pracować na płaszczyźnie, która jest równoległa do tego, co malujesz, zwłaszcza jeśli jest to praca z życia.

Jeśli jesteś na przykład artystą pastelowym, chcesz, aby obraz był w pionie lub w pozycji nachylonej do przodu tak, aby kurz mógł odpaść od obrazu.

 

Większość sztalugi będzie działać dobrze na akrylu lub oleju. Praca w pionie zapobiega osadzaniu się kurzu na mokrej farbie, co jest ważne szczególnie dla malarzy olejnych.

 

Wypożyczenie stołów jest bardzo proste na naszej stronie.

 

 

 

Wspaniałe sztalugi

 

 

Jeśli sztalugi będą wykorzystywane przede wszystkim do rysowania martwej natury, można wybrać lekkie sztalugi z nogami statywu, zwany także sztalugi A-frame, gdzie trzeba będzie trzymać się głównie papier i będzie łatwo je złożyć i nosić ze sobą. Jeśli wybierasz się na pobyt w studiu, możesz przyjść ze sztalugą, który jest cięższa i większa, pracując w plenerze będziesz wymagał lżejszych sztalug, bardziej przenośnych. Można rozważyć rozważyć robienie szkicu na sztaludze czy malowanie na zewnątrz, gdyż pozwoli na przechowywanie materiałów malarskich w pudełku, dołączonym do tego rodzaju sztalug. Wypożyczalnia krzeseł oferuje niezwykle atrakcyjne ceny.