Obrus skirting

Kod produktu: 0562

Dostępność: W magazynie

Cena: 35.00zł* netto
Bez podatku: 35.00zł* netto
Ilość:
Podane ceny są poglądowe
ostateczną wycenę podajemy indywidualnie

 

W naszej bogatej ofercie znajdują się również obrusy.

 

 

Przepiękne obrusy

 

 

Nasza wypożyczalnia bankietowa oferuje przepiękne obrusy. Dzięki niezliczonej ilości opcji, aby ubrać świątecznym stole, dekor, cena, a materiał zostanie prawdopodobnie decydujących czynników. Jeśli chodzi o pościel dla tabeli, nasz pogląd jest przejść obojętne. Jeśli boisz się, że piękne białe płótno będzie tylko raz w ten sposób, zamiast zdecydować się na neutralnym kolorze, który do wszystkiego i może być przebrany przez odkłady z innymi kolorami.

 

Zmierzyć długość i szerokość tabeli, a następnie dodać 60 cali do siebie w celu określenia rozmiaru obrus trzeba. (To będzie wymiar do podłogi. Jeśli chcesz go zawiesić połowy, dodać tylko 30 cali dla każdego pomiaru). Jeśli chodzi o materiał, wybór należy do Ciebie. Poliestry, a wielki dla ich odporność na plamy, czuje szorstka w dotyku. Bawełna i pościel umyć dobrze, za każdym razem, zmiękczenie. Hemstitched stałe jest szykowny i klasyczny, natomiast wzorzyste tkaniny z upiększeń może być bardziej uroczysty. To samo odnosi się do podpasek. Poszukaj materiałów, które są odporne na plamy i że nie rzucają lub pigułka.

 

 

Wyjątkowe obrusy

 

 

Nasza wypożyczalnia cateringowa oferuje wyjątkowe obrusy w niezwykle atrakcyjnej cenie. Tabele służą nam bardzo wiele sposobów. Jadamy przy stołach przy okazji, kiedy jemy w domu. Mamy stos nasze gazety i czasopisma na stołach bocznych wraz z kawą mamy jeszcze do końca. Wynajmujemy dodatkowe tabele dla stron, ponieważ nikt nie ma wystarczająco dużo miejsca dla 120 gości, którzy przychodzą do ukończenia ich syna lub ich córki ślubu. Ci, którzy stoją targi są zaznajomieni z wystawy stołów halowych, że goście robią wszystko, aby uniknąć podczas wystawcy starają się zwabić ich do środka.

Tabele są miejsca do gromadzenia, do świętowania, a zbyt często, rozlać rzeczy. Obrusy oferują piękny komunikatu wizualnego i łatwo wymknąć się do prania. Pomagają chronić jakości drewniany stół i pomóc ukryć tani wynajem plastycznej.

Co sprawia, że izualne zestawienie obrus sukcesu jest wybór obrus o odpowiednim rozmiarze. Ocenimy dobór odpowiednich rozmiarów obrusów do formalnej i nieformalnej restauracji, stoliki, wynajem partii, a targów tabelach wystawowa. Będziemy wtedy omówić proces zakupy na odpowiedni rozmiar obrus do szczególnych potrzeb pod ręką.

 

 

Niezwykłe obrusy

 

 

Nasza wypożyczalnia konferencyjna oferuje niezwykłe obrusy. stoły mogą wykorzystywać obrusy w różnych rozmiarach, w zależności od tego, czy formalne lub nieformalne posiłki są podejmowane tam.

Jeśli tabela będzie używany do zwykłej restauracji, pozwalają na 6 do 10 calowego serwetę ze wszystkich stron. Pozwala to w pewnym zakresie wielkości obrus, jak będzie można zobaczyć w przykładach i poniżej obliczeniach. Formalne posiłki mogą używać ścierek, które spadają na podłogę, czyli około 30 cali ze wszystkich stron.

Należy pamiętać, że niektórzy producenci znakować swoje produkty wyłącznie z pomiarów metrycznych. W związku z tym mogą być pomocne do konwersji ostateczny zakres pomiarów do metryki, tak aby być uzbrojony w obu miar metrycznych i angielskich podczas zakupów.