Pokrowiec Elastyczny na Stół Konferencyjny i Cateringowy Biały

Kod produktu: 0204

Dostępność: W magazynie

Cena: 29.00zł* netto
Bez podatku: 29.00zł* netto
Ilość:
Podane ceny są poglądowe
ostateczną wycenę podajemy indywidualnie

W naszej bogatej ofercie znajdziesz również pokrowce elastyczne na stół.

 

 

Przepiękne pokrowce elastyczne

 

 

W naszej bogatej ofercie wypożyczalni konferencyjnej znajdują się przepiękne pokrowce na stół. Może być Ci czasem trudno dowiedzieć się, jaki rodzaj pokrycia stołu kupić. Przy tak wielu wyborach, może wydawać się przytłaczające. Mamy dobrą wiadomość! Dostosowywanie pokrowców stołu można zrobić w 3 prostych krokach. Pozwól nam pomóc!

Krok 1: Wybierz swój styl pokrowca na stół.

Ważne jest, aby dopasować odpowiedni styl pokrowca na stół do Twojego pomieszczenia. Jednolite osłony stołowe oferują różne korzyści niż regulowane obrusy lub wyposażone obrusy. Może być pomocne rozważenie typu przyjęć, jakie będziesz organizować.

Czy szukasz pokrowca na ślub czy firmowe spotkanie?

Krok 2: Wybierz materiał pokrowca.

Tkanina jest głównym wyznacznikiem, jaki rodzaj pokrowca na stół jest Ci potrzebny. Oferujemy 3 rodzaje tkanin: poli popelina, dzianiny poliestrowe (lepiej) i chroniąca przed zapaleniem dzianina poliestrowa. Rodzaj tkaniny, jaki wybierzesz powinny być określone przez środowisko, w którym zostanie umieszczony pokrowiec na stół. Zauważ, że niektóre style nie są najlepsze we wszystkich opcjach tkaniny. Na przykład, rozciągliwe pokrowce na stół są dostępne tylko w dzianinie poliestrowej.

 

 

Wyjątkowe pokrowce elastyczne

 

 

Wypożyczalnia bankietowa oferuje przepiękne pokrowce.

Poli popelina jest silnym materiałem, który wytrzyma sezonowe zużycie. Poliester popelina jest odporna na zmarszczki, i jako takie, stworzą estetyczne pokrycie stołu.

Dzianina poliestrowa jest naszą najpopularniejszą tkaniną, ponieważ tkanina jest odporna na zmarszczki i niszczenie. Dzianina poliestrowa jest lekka i łatwa w transporcie. Dzianina poliestrowa zapewnia wysoką jakość pokrowca.

Wystawa przemysłowa wymaga osłony ognioodpornej stołu. Dlatego też zalecamy stosowanie antypalnej dzianiny poliestrowej. Korzystanie z trudnopalnej dzianiny poliestru pozwala mieć najwyższą jakość i najbezpieczniejszą tkaniną.

 

 

Prześliczne pokrowce elastyczne

 

 

Wypożyczalnia cateringowa oferuje wyjątkowe pokrowce elastyczne. Po wymyśleniu swojego miejsce i zdecydowaniu, który styl pokrowca jest najlepszy, przyszedł czas na wybranie kolorów. . Zadaj sobie pytanie, w jaki sposób chcesz publiczność czuć, myśleć i działać ... gdy widzą Twoje pokrycie stołu.