Sznury łączące bordery

Kod produktu: 0438

Dostępność: W magazynie

Cena: 15.00zł* netto
Bez podatku: 15.00zł* netto
Ilość:
Podane ceny są poglądowe
ostateczną wycenę podajemy indywidualnie

 

Najbardziej wrażliwym składnikiem bariery stalowej jest jego zasada. Użycie borderów jest dość opłacalne, gdy porównamy je z innymi tego typu produktami. Dlatego warto zarezerwować je w naszym sklepie w dowolnej ilości.

 

 

 

Wygląd bordera

 

 

Wygląda to bardzo skuteczne i bezproblemowo. Sznur welurowy występuje w kolorze bordowym. Stalowa rura jest chromowana. Wyposażona jest też w uchwyt do mocowania sznura, który jest dwukierunkowy. To pozwala na łatwość i wygodę użytkowania. Zaczepy zostały wykonane ze stali nierdzewnej. Podstawa również została wykonana ze stali nierdzewnej i ma 320 mm. Z kolei średnica rury wynosi 50 mm. Jeśli chodzi o wysokość słupka, liczy 970 mm. Ciężar bordera to 8 kg. Nasza wypożyczalnia cateringowa oferuje niezwykle atrakcyjne ceny.

 

 

 

Przydatność

 

 

Pozwala na lepszą kontrolę tłumu. Każdy border posiada własny sznurek. Ciężka baza jest obowiązkiem i posiada antypoślizgową, zaokrągloną gumę na dole. Umożliwia mocowanie w każdym kierunku. Idealny dla banków, w parkach, klubach, kinach i galeriach sztuki. Border jest zarówno elegancki, jak i trwały. Lina została wykonana z odpornego na zgniatanie piankowego rdzenia i pokryta jest czerwonym lub czarnym aksamitem. Każdy koniec liny jest ograniczony ciężkim, mosiężnym haczykiem, z samoobsługowym zapięciem. Nasza wypożyczalnia cateringowa gwarantuje możliwość zamówienia borderów w dowolnej ilości i niezwykle atrakcyjnej cenie. Dlatego nie wahaj się i już dziś skorzystaj z naszej oferty. Jeśli chcesz, by w kolejce nie panował tłok, już dziś zarezerwuj nasze bordery. Są one zarazem eleganckie, jak i bardzo funkcjonalne. Dbamy o wysoką jakość obsługi klienta.

 

 

 

Użyteczność

 

 

Skuteczne zarządzanie kolejkami klientów ma coraz istotniejsze znaczenie w dzisiejszym ultra konkurencyjnym środowisku. Nie tylko pozwala na szybki i sprawiedliwy system kolejkowania, ale jest też kluczowym elementem zadowolenia klienta. Efektywne zarządzanie kolejkami może też obniżyć koszty i zwiększyć sprzedaż. W naszym sklepie znajdziesz ekscytujący wachlarz produktów, każdy zaprojektowany jest z unikalnymi cechami i korzyściami dla użytkownika. Udzielamy też informacji na temat wyboru najbardziej opłacalnych produktów barierowych i zapewniamy bezpośredni kontakt z naszymi pracownikami. Nasza wypożyczalnia konferencyjna oferują wysoką jakość obsługi klienta.