Border + Sznur welurowy

Kod produktu: 0436

Dostępność: W magazynie

Cena: 35.00zł* netto
Bez podatku: 35.00zł* netto
Ilość:
Podane ceny są poglądowe
ostateczną wycenę podajemy indywidualnie

Najbardziej wrażliwym składnikiem bariery stalowej jest jego zasada. Użycie borderów jest dość opłacalne, gdy porównamy je z innymi tego typu produktami. Dlatego warto zarezerwować je w naszym sklepie w dowolnej ilości.

Podziel przestrzeń

Wierzymy w to, że zapewnimy Ci wysoką jakość. To jest powód, dla którego skupiamy się na rozwijaniu swych usług

Główną funkcja bordera jest podzielenie miejsca na Twoim evencie. Możesz oznaczyć w ten sposób wejście na teren imprezy, strefę VIP. W przypadku targów, można wyznaczyć miejsce na hali dla danej firmy. Na pewno taki zabieg sprawia że klienci będą zainteresowani tym co mamy im do przekazania, dzięki samej otoczce wizualnej.

Funkcjonalne bordery

Wygląda to bardzo skuteczne i bezproblemowo. Sznur welurowy występuje w kolorze bordowym. Stalowa rura jest chromowana. Wyposażona jest też w uchwyt do mocowania sznura, który jest dwukierunkowy. To pozwala na łatwość i wygodę użytkowania. Zaczepy zostały wykonane ze stali nierdzewnej. Podstawa również została wykonana ze stali nierdzewnej i ma 320 mm. Z kolei średnica rury wynosi 50 mm. Jeśli chodzi o wysokość słupka, liczy 970 mm. Ciężar bordera to 8 kg. Nasza wypożyczalnia cateringowa oferuje niezwykle atrakcyjne ceny.

Przydatne bordery

Wypożyczalnia mebli eventowych zapewnia profesjonalną obsługę i wycenę kosztów najmu mebli. Terminowe realizacje w standardzie