Fotel Hand Żółty

Kod produktu: 0237

Dostępność: W magazynie

Cena: 120.00zł* netto
Bez podatku: 120.00zł* netto
Ilość:
Podane ceny są poglądowe
ostateczną wycenę podajemy indywidualnie

Jeżeli chcesz stworzyć gościom swojego eventu miejsce, w którym poczują się zrelaksowani i będą mogli porozmawiać w luźnej atmosferze, to żółty fotel Hand stanowi odpowiedni środek do osiągnięcia tego celu. Fotele Hand w naszej kolekcji, poza żółtym, występują również w kilku innych kolorach, co pozwala na komponowanie wielobarwnych aranżacji.

Fotel Hand wynajem posiada wygodne tapicerowane siedzenie z obiciem z trwałej tkaniny w kolorze żółtym. Jego design można określić jako nowoczesny, ale jednocześnie stosunkowo prosty. Siedzenie z oparciem i podłokietnikami stanowią jedną całość o niezwykle plastycznej formie i to właśnie ten unikatowy styl wyróżnia fotel Hand spośród innych mebli tego typu.

Od strony funkcjonalnej warto wspomnieć, że fotele Hand są fotelami obrotowymi. Siedzenie zamocowane zostało w nich na solidnej chromowanej rurze i czteroramiennej podstawie z podkładkami antypoślizgowymi.

Polecamy wynajem foteli Hand w oferowanej palecie kolorów oraz dobór innych mebli i akcesoriów, które poza fotelami oferuje wypożyczalnia eventowa.