Fotel Hand Szary

Kod produktu: 0235

Dostępność: W magazynie

Cena: 120.00zł* netto
Bez podatku: 120.00zł* netto
Ilość:
Podane ceny są poglądowe
ostateczną wycenę podajemy indywidualnie

Szary fotel Hand, to jeden z rodziny efektownych foteli eventowych, które w naszej wypożyczalni cieszą się sporym zainteresowaniem. Fotele Hand proponujemy w szczególności event-managerom i organizatorom, którzy organizując eventy poszukują rozwiązań, które zaspokoją nie tylko aspekt utylitarny, ale także dostarczą użytkownikom wrażeń estetycznych. O wygodzie nie trzeba chyba nawet wspominać.

Fotel Hand posiada niecodzienną, bardzo plastyczną formę. Jest to fotel tapicerowany tkaniną. Siedzenie jest obrotowe. Noga i podstawa wykonane zostały z chromowanej stali. Stabilność fotela zapewniają dodatkowo praktyczne podkładki antypoślizgowe.

Szare fotele Hand, pomimo swego unikatowego wzornictwa, znajdą wiele, także prozaicznych, zastosowań. Fotele tego typu polecamy z szeroką gamą naszych stołów i stolików. Można je użyć do aranżacji miejsc, gdzie uczestnicy większych eventu będą mogli udać się na przerwę kawową. Innym potencjalnym zastosowaniem dla foteli Hand może być ich użycie do stworzenia wygodnej poczekalni. To jedynie dwa z długiej listy możliwych zastosowań. Możliwości jest znacznie więcej.