Sofa Helen

Kod produktu: 0269

Dostępność: W magazynie

Cena: 280.80zł* netto
Bez podatku: 280.80zł* netto
Ilość:
Podane ceny są poglądowe
ostateczną wycenę podajemy indywidualnie

Wybór idealnej sofy jest kluczowym urządzania wystroju każdego salonu.

Materiał wykonania: Pokrycien - 100% poliester, Stelaż - stal

Wypełnienie: Pianka poliuretanowa 25 kg/m3

Kolor: Szary

Wymiary:

Szerokość: 119 cm

Głębokość: 76 cm

Wysokość: 69 cm

Sprawdź ramę

Mocna rama oznacza długotrwałą sofę. Drewno miękkie, takie jak sosna oznacza niski koszt, ale może osuwać się albo kołysać się po pięciu latach. Droższe liściaste (suszony w suszarni dąb, jesion, buk na przykład) jest trwalszy. Unikać ramki wykonanej z płyty wiórowej, tworzywa sztucznego lub metalu; mogą wypaczać się i pękać. Nogi powinny być częścią ramy lub trzymaćsię za pomocą wkrętów lub kołków, nie na samym kleju.

Nasza wypożyczalnia mebli Kraków ma prostą wskazówkę. Aby przetestować wytrzymałość ramy, unieś jedną nogę lub przedni róg kanapy. Jeśli uniesiesz ją na wysokość 6 cali, przednia noga też powinna się podnieść. Jeśli nadal dotykają podłogi, rama za dużo daje i dlatego jest słaba.

Przetestuj sprężyny

Większość sof ma wijące, zwane także serpentynami, sprężyny - wstępnie zmontowane jednostki wijącego się drutu. Są mile pomocne, ale mogą naciskać na ramę lub uginać się w miarę upływu czasu, gdy metal nie jest ciężki. Nasza sofa najwyższej jakości posiada "ośmiostronne ręcznie wiązane sprężyny." Są wygodne, ale kosztowne; Niektórzy eksperci uważają, że są lepsze od serpentyn. Poczuj sprężyny poprzez tapicerki - powinny one być blisko siebie i twarde. Sofy bez sprężyn, tylko z taśmą lub siatką, są niewygodne i cienkie. Wypożyczalnia mebli Legnica ma dla Ciebie prostą wskazówkę. Siadaj mocno na rogu lub na zewnętrznej krawędzi kanapy. Jeśli piszczy i skrzypi, sprężyny są umieszczone nieprawidłowo albo uderzają w ramkę. Nasza sofa ma idealne sprężyny.

Zwróć uwagę na swoje samopoczucie

Wynajem krzeseł i stołów pozwala na łatwą dekorację swojego wnętrza. Przy wyborze idealnej sofy zwróć uwagę także na siedzenie. Pianka poliuretanowa jest tanimi, łatwymi w pielęgnacji, napełnionymi poduszkami. Ale miękka pianka o niskiej gęstości pogarsza się szybciej w ciągłej eksploatacji. Wysokiej sprężystości (HR) pianka jest nieco droższa, ale bardziej komfortowa i długotrwała, włókno poliestrowe jest tanie, ale spłaszcza się szybko. Gęsie i kacze pierze są wygodne, ale może się zlepić. Dlatego należy wtedy wybrać gęsie pierze zmieszane z kaczym.