Fontanna czekoladowa

Kod produktu: 0350

Dostępność: W magazynie

Cena: 500.00zł* netto
Bez podatku: 500.00zł* netto
Ilość:
Podane ceny są poglądowe
ostateczną wycenę podajemy indywidualnie

W naszej bogatej ofercie znajdziesz też świetnej jakości fontanny czekoladowe. Są idealne na imprezę, zarówno w domu, jak i w każdym innym miejscu.

Cechy charakterystyczne

Z pewnością spodoba się wszystkim miłośnikom czekolady. Nasza wypożyczalnia bankietowa gwarantuje idealną zabawę, dzięki fontannie czekoladowej. Może pomieścić mnóstwo rozpuszczonej czekolady. Nie używa pompy. Posiada pojedyncze pokrętło ciepła oraz silnik sterujący. Wyróżnia się wieloma możliwościami zastosowania.

Ta czekoladowa fontanna zachwyci gości elegancją i stylem w każdym szczególnym przypadku. Ta fontanna czekolady tworzy dekadencką kaskadę słodyczy, która będzie można dodać do przepysznych zabaw na każdą okazję. Wystarczy wlać zalecaną ilość stopionej białej lub ciemnej czekolady do bazy i włączyć silnik. Patrz jak czekolada prowadzi do górnej części wieży, w której przepływa w dół w każdym rzędzie hipnotyzującego wyświetlacza. Zapewnia gościom świeże truskawki, precle, ciastka, i inne gadżety do maczania. Można również stosować sosy serowe i grillem. Fontanna łatwo demontuje się do szybkiego czyszczenia. Stworzyć piękny dodatek do każdego stołu, a także imponujący obiekt podczas imprez lub dorywczych spotkań z przyjaciółmi i rodziną.

Najważniejsze zalety

Zapewniamy stu procentową gwarancję satysfakcji. Posiada regulowane nóżki i poziomicę dla stałego użytku na stołach lub blatach. Czekoladowa fontanna oferuje świetny sposób, by zanurzyć truskawki, ciasteczka i inne gadżety do maczania. Nasza wypożyczalnia mebli Kraków oferuje świetnej jakości produkty w niezwykle atrakcyjnej cenie. Zdejmowane części łatwo oczyścić ręcznie.

Dlaczego warto wybrać naszą fontannę?

Nasza fontanna jest perfekcyjna na wszystkie imprezy. Nasza wypożyczalnia Legnica oferuje świetnej jakości fontanny czekoladowe. Jest to jednostka podstawowa zawiera grzałkę i silnik i napęd spirali. Zalecamy stosowanie rozpuszczonej czekolady ponieważ łatwiej jest ocenić prawidłową konsystencję. Istotne jest to, że czekoladowa fontanna powinna być zlokalizowana na poziomie blatu, aby efekt kaskadowy czekolady działał poprawnie. Fontanna może być wspaniałym dodatkiem do każdej imprezy. Nasi klienci uwielbiają czekoladową fontannę. Można użyć do niej świeżych owoców, precli i innych smakołyków. Z pewnością spodoba się wszystkim gościom, zarówno dzieciom, jak i dorosłym.