Dzbanek na sok

Kod produktu: 0311

Dostępność: W magazynie

Cena: 3.00zł* netto
Bez podatku: 3.00zł* netto
Ilość:
Podane ceny są poglądowe
ostateczną wycenę podajemy indywidualnie

W naszej bogatej ofercie znajdziesz również przepiękne dzbanki na sok.

Zalety naszego dzbanka na sok

Nasz wyjątkowy dzbanek na sok posiada hermetyczną pokrywkę i jest idealny do serwowania napoju na każdą okazję. Zapewnia zimne świeże i smaczne napoje znacznie dłużej. Wykonany został z grubego hartowanego szkła bez chemicznych domieszek. Jest w 100% bezpieczny.

Jego wielką zaletą jest również ulepszona odporność w porównaniu do tańszych dzbanków. Nie jest skomplikowany, już od momentu dostarczenia może służyć klientowi by serwować napoje gościom.

Zintegrowany uchwyt zapobiega wylaniu się soku. Jest silny i szeroki. Bardzo prosto wypełnić go jest lodem lub jakichkolwiek ulubionymi owocami.

Napoje na evencie

Idealnie zmieści się w nim Twój ulubiony napój. Można go w nim śmiało przechowywać mleko, mrożoną herbatę, kupione napoje lub domowe lemoniady. Nie zaleca się stosowania w nim gorącej herbaty.

Jesteśmy przekonani, że pokochasz nasz dzbanek na sok. Zapewniamy radość z naszych produktów.

Wypożyczalnia cateringowa oferuje produkty w niezwykle atrakcyjnej cenie.

Wiele więcej

Wynajem krzeseł i stołów jest bardzo prosty i szybki. Z pewnością wynajmiesz bardzo szybko wszystko co będziesz chciał, w dowolnej ilości. Cieszymy się zaufaniem naszym klientów i dużą renomą na rynku. Gwarantujemy bezpieczną i szybką wysyłkę produktu.