Szklanka long drink

Kod produktu: 0306

Dostępność: W magazynie

Cena: 0.90zł* netto
Bez podatku: 0.90zł* netto
Ilość:
Podane ceny są poglądowe
ostateczną wycenę podajemy indywidualnie

Bez względu na to, czy masz bar w domu lub prowadzisz nocny klub, który obsługuje setki gości, szkło jest istotną częścią. Serwowanie napoi w odpowiednim szkle jest kluczem do doświadczenia, nie tylko dla atmosfery, ale także dla funkcji i przyjemności napoju. Posiadanie odpowiednich szkieł pozwala nie tylko zaimponować gościom, ale również odzwierciedla dobrze Ciebie lub Twój bar. Gdy już zdecydujesz się na styl, szkło można kupić w domach towarowych, sklepach ze szkłem, restauracjach, sklepach internetowych i targowiskach internetowych. Szkło jest w dziesiątkach odmian każdego kształtu i wielkości, każdy dla swoich własnych celów. Wiele popularnych napojów nawet ma swoje własne dedykowane szkło, przeznaczone do używania do jednego napoju. Ta mnogość opcji może być przytłaczająca, ale nie każdy potrzebuje 30 różnych typów szklanek.

 

 

Różne typy szklanek

 

 

Wysokie szklanki oferują klasyczny wygląd, posiadają czyste, jasne i cienkie linie. Są eleganckie. Wykonane zostały ze szkła bezołowiowego i można z nich przyjemnie pić. Są idealne do baru lub na stół. Trzymają się wspaniale w dłoni i są idealne do koktajli, wody, soku lub dowolnego lodowatego napoju. Można je bezpiecznie myć w zmywarce. Wypożyczalnia cateringowa jest bardzo wygodna.

 

 

Wygodne szklanki

 

 

Nie ma kompletnego baru, bez szklanki do podania piwa. Nawet jeśli masz zamiar podać przede wszystkim drinki, uwzględniając kilka butelkowanego piwa na rękę zapewnisz, że każdy gość może mieć pożądany napój. Kufel jest idealny do piwa.. Zwykle występuje w lekko stożkowej postaci lub stożkowym kształcie tulipana, szkło jest proste i klasyczne, powinno być zawarte w każdym barze. Mogą być również wykorzystywane do wody lub lemoniady, służąc jako ogólne duże szkło. Nasza wypożyczalnia bankietowa zapewnia niezwykle atrakcyjne ceny.

 

 

Szklanki

 

 

Miłośnicy wina bardzo poważnie myślą o winie. Z tego powodu, kieliszki do wina są w różnych stylach, każdy przeznaczony dla określonego rodzaju wina. Jednak nie każdy jest znawcą, a wiele z nich rzadko pije wino, jeśli w ogóle. Jeśli to opisuje ciebie, może chcesz tylko zaopatrzyć się w tylko jeden rodzaj kieliszka. Nasza wypożyczalnia konferencyjna zapewnia bezpieczny dowóz szkieł.