Kieliszek shot

Kod produktu: 0316

Dostępność: W magazynie

Cena: 0.90zł* netto
Bez podatku: 0.90zł* netto
Ilość:
Podane ceny są poglądowe
ostateczną wycenę podajemy indywidualnie

Dobry napój najlepiej podawać w szklance, który maksymalizuje swój smak, zapach i wygląd. Alkohol jest już od tysięcy lat, a ludzie rozwinęli szereg sposobów, aby spożywać je w ciągu wieków. Jedną z tych metod jest kieliszek shot, pozornie wszechobecny obiekt, zwykle mały kieliszek z grubym dnem i bokami. Choć szkło jest bardzo powszechne, jego korzenie tkwią w tajemnicy.

Kieliszek shot

Kieliszki typu shot są przeznaczone do picia napoji alkoholowych w niewielkiej ilości. Sporządza sie w tym celu napoje alkoholowe w rozmaitych kolorach. Tak podawane drinki na Państwa przyjęciu z pewnością przyciągną uwagę gości. Krzykliwe kolory we wszystkich barwach tęcza, rzucają się w oczy już z daleka. Wypożyczalnia krzeseł Jelenia Góra oferuje niezwykle atrakcyjne ceny.

Rodzaje szkła

W każdym barze potrzebne są kieliszki shot. Malutkie i solidne kieliszki nadają się idealnie do wódki, whisky, tequila oraz wszelkich innych mocnych drinków. Niektóre drinki mieszane, zazwyczaj likiery i nalewki, także mogą być pite z tych kieliszków.

Modne rozwiązanie

Moda na shoty przyszła do nas wprost z Ameryki. Reszta świata szybko podchwyciła pomysł i drinki z całych krajów możemy pić z cieszących oko kieliszków shot.