Widelec

Kod produktu: 0525

Dostępność: W magazynie

Cena: 0.90zł* netto
Bez podatku: 0.90zł* netto
Ilość:
Podane ceny są poglądowe
ostateczną wycenę podajemy indywidualnie

 

Widelce są bardzo ważne na każdym przyjęciu. Należy wybrać idealną ich ilość i rodzaj.

 

 

Widelce

 

 

Nasza wypożyczalnia bankietowa oferuje widelce w dowolnej ilości. Widelce do sałatek, w połączeniu z łyżką do sałaty, mają wydłużony kształt, który pomaga mieszać sałatki lub warzywa, podczas gdy są one przygotowane i sprawiają, że łatwiej je podawać. Widelce do sałatki są tylko jednym z wielu akcesoriów stołowych, oferowanych przez nasz sklep.

 

Widelce do podawania są stosowane razem z łyżką do serwowania. Widelce do podawania są większe niż zwykłe widelce stołowe i są przeznaczone do obsługi różnego rodzaju dań. Widelce do podawania mają trzy zęby, a ich specjalny kształt jest również pomocny do podnoszenia cienkich plastrów mięsa. To tylko jeden z wielu produktów, oferowanych przez nas.

 

Widelce do podawania mięsa są największym z wielu różnych typów widelców. Mają dwa punkty przeznaczone do przeszywania mięsa na etapie rzeźbienia i obracania go w trakcie gotowania.

 

 

Wygodne widelce

 

 

Nasza wypożyczalnia cateringowa oferuje widelce różnego rodzaju. Widelce do ryb przeznaczone są do dań na bazie ryb. Wraz z nożem, widelce do ryb, ułatwiają czyszczenie ryb i ułatwiają do jedzenia. Oferujemy różne modele widelców do ryb, każdy unikalnie zaprojektowany tak, aby zaspokoić różne gusta swojej klienteli. Deli widelce mają dwa zęby przeznaczone do podnoszenia plasterków prosciutto i bardzo cienko krojonej wędliny. Deli widelce są tylko jednym z wielu akcesoriów stołowych, oferowanych przez nas. Widelce do ślimaków są małe i wykorzystywane do aperitify na oliwki, ślimaki, kanapki i inne smakołyki i przekąski.

 

 

 

Różne rodzaje widelców

 

 

Nasza wypożyczalnia konferencyjna oferuje różne rodzaje widelców. Widelce stołowe często używamy na co dzień dla naszych dań głównych. Mogą one być wykorzystywane do makaronów, dań z ryżu, mięsa lub warzyw. Widelce te są przeznaczone do stosowania w wielu różnych potrawach. Różne modele zaspokajają różne gusta naszej klienteli. Widelce do owoców są mniejsze niż poprzednie i są zaprojektowane, by wraz z nożem i łyżką do owoców podawać potrawy z owoców i przekąsek. Różne modele widelców mają swoją własną konstrukcję. Widelce do deserów są mniejsze od widelców stołowych, a nawet mniejsze od widelców na owoce., Desery Widelce mają trzy zęby i są wykorzystywane do różnych dań deserowych i słodycze.