Sosjerka

Kod produktu: 0281

Dostępność: W magazynie

Cena: 4.50zł* netto
Bez podatku: 4.50zł* netto
Ilość:
Podane ceny są poglądowe
ostateczną wycenę podajemy indywidualnie

 W naszej bogatej ofercie znajdują się też wyjątkowe sosjerki.

 

 

Przepiękne sosjerki

 

 

 

Nasza wypożyczalnia cateringowa oferuje przepiękne sosjerki w atrakcyjnych cenach. Sosjerka jest wykonana z gęstej i wytrzymałej kamionki, która blokuje absorpcję wilgoci, aby zapobiec pękaniu lub złamaniu. Plus, można wybrać jeden z kilkunastu różnych zestawów do zabawy i w jasnych kolorach. Wykonane z porcelany kostnej i pokryte platyną szczegóły, to delikatne sosjerki dodają uroku na wszelkie formalne kolacje, gdy zostanie przyniesiona do stołu. Jeśli szukasz końcowego akcentu na kolację nie szukaj dalej! Eleganckie sosjerki są przepiękne.

Dzięki nim Twój stół będzie przepięknie wyglądał.

 

 

Wyjątkowe sosjerki

 

 

Nasza wypożyczalnia bankietowa oferuje wyjątkowe sosjerki. Nie ma nic gorszego niż wylewanie zimnego sosu nad soczyste mięso. Sosjerki są podstawą każdego świątecznego stołu-to skomplikowane akcesoria. Chociaż wersje szklane i ceramiczne wyglądają ładnie, nie zatrzymują ciepła na długo. Wybierz metalową sosjerkę z izolacją termiczną wewnątrz, aby utrzymać ciepły sos.

Upewnij się też, że goście mają sos, który jest tak ciepły i smaczny, jak to był pierwszy posiłek. To genialne naczynie zapewni ciepły sos i utrzymanie w idealnej temperaturze, a jednocześnie mamy łatwy dostęp do stołu. Dokładnie wiedziemy, kiedy nadszedł czas, aby napełnić sos krystalicznie przezroczystą sosjerkę. Nie dlatego, że będziesz nawet musiał wstawać zbyt często – przestronna miska posiada dużą pojemność, wystarczy, aby zaspokoić apetyt pikantnym sosem, bez wstawania od stolika. Warto dopasować wygląd sosjerki do pozostałych naczyń.

 

 

Wspaniałe sosjerki

 

 

Nasza wypożyczalnia konferencyjna oferuje wyjątkowe sosjerki.

Może być stosowana przez cały rok, w tym ręcznie ceramiczne dzbany wygląda tak wspaniale, wylewając sos w okresie zimowym, gdyż nie trzymamy bukietu polnych kwiatów na wiosnę. Elegancka sosjerka może przedstawiać pięknie szczegółowe scenę pasterską z żywym niebieskim niebem. Załączone naczynia zapobiegają kapaniu nadmiaru sosu i brudzeniu Twojego stołu. Dlatego już dziś wybierz naszą sosjerkę w sklepie internetowym. Z pewnością nie będziesz zawiedziony. Gwarantujemy szybką i bezpieczną dostawę i pełne zadowolenie z zakupu.