Filiżanka ze spodkiem

Kod produktu: 0277

Dostępność: W magazynie

Cena: 1.08zł* netto
Bez podatku: 1.08zł* netto
Ilość:
Podane ceny są poglądowe
ostateczną wycenę podajemy indywidualnie

W naszej bogatej ofercie znajdują się też filiżanki ze spodkiem.

"Herbaty? Kawy?

Nasza wypożyczalnia cateringowa oferuje funkcjonalne filiżanki ze spodkiem. Filiżanki i spodki pozwalają serwować herbaty i kawy z gracją i szykiem. Delikatne kubki i talerzyki wnoszą odrobinę wyrafinowania i klasy do najbardziej nieformalnych spotkań. Można znaleźć zestawy filiżanki i spodków pasujących do każdego domu, od tradycyjnych domów do ultra współczesnych. Znając swoje możliwości i wiedząc na co zwracać uwagę gwarantujemy wybranie filiżanki i spodka, które najlepiej pasują do Twoich potrzeb i Twojego eventu.

Prześliczne filiżanki ze spodkiem

Nasza wypożyczalnia bankietowe oferuje atrakcyjne ceny. Ceramika jest jednym z najbardziej popularnych materiałów, stosowanych do produkcji zestawów filiżanek i spodków. Można znaleźć ręcznie i mechanicznie robione ceramiczne filiżanki i spodki. Ceramiczne zestawy filiżanki i spodków poddaje się kształtowaniu w surowym stanie gliny, a następnie spędzają czas w piecu. Po zakończeniu wypalania, ulegają one uformowaniu, a następnie oszkleniu. Ceramiczne naczynia są stosunkowo lekkie i trwałe, ale umiarkowanie, chyba, że się nimi zajmiesz, ceramiczne filiżanki i spodki są podatne na pękanie. Chińska porcelana jest cienka i lekka, a filiżanki i spodki z chińskiej porcelany bywają modelami high-end. Szklane zestawy filiżanek i spodków są solidne i trwałe, ale cięższe niż chińska porcelana. Można je myć w zmywarce i używać w mikrofalówce dla łatwości użytkowania

Wyjątkowe filiżanki ze spodkiem

Nasza wypożyczalnia konferencyjna oferuje błyskawiczną realizację zamówienia. Musisz wybrać zestaw filiżanek i spodków, które pasują do Twojego gustu i atmosfery domu. Tradycyjne zestawy filiżanek i spodków często wyposażone w kwiatowe wzory lub kultowe wzornictwo wierzby i pasują dobrze w tradycyjnych domach. Stare wzory filiżanek i spodków na ogół mają grubszą konstrukcję i wyposażone są w paski lub wzory geometryczne. Dla współczesnego domu, można zdecydować się na zestawy filiżanek i spodków w prostym i eleganckim kolorze białym, czystych kształtach lub wyglądzie futurystycznym i zdecydować się na prostokątne lub sześciokątne kształty. Pamiątkowe zestawy filiżanka i spodek są bardzo popularne wśród kolekcjonerów.