Waza

Kod produktu: 0280

Dostępność: W magazynie

Cena: 21.06zł* netto
Bez podatku: 21.06zł* netto
Ilość:
Podane ceny są poglądowe
ostateczną wycenę podajemy indywidualnie

Jeśli potrzebujesz wazy na przyjęcie, możesz ją u nas wynająć.

 

 

Wygodne wazy

 

 

Wypożyczalnia krzeseł Wrocław oferuje piękne wazy. Pamiętaj, aby wziąć pod uwagę piękno vs. trwałości patrząc na style. Kolor zależy od ciebie. Wybór kolekcji obiadowej jest ekscytującym zadaniem! Z mnóstwem opcji do wyboru, jesteśmy tutaj, aby pomóc zawęzić Ci wyszukiwanie i znaleźć styl, który jest idealny dla Ciebie. Czy szukasz formalnego zestawu obiadowego z chińskiej porcelany lub na przyjęcie lub do codziennego użytku, możemy przedstawić Ci podstawy i odpowiedzieć na wszelkie pytania, które mogą się pojawić.

 

 

Przepiękne wazy

 

 

Wypożyczalnia krzeseł Zgorzelec oferuje przepiękne wazy. Luksusowe zestawy obiadowe jsą zwykle wykonane są z porcelany lub porcelany kostnej. Zwykły zestaw obiadowy jest wykonany z fajansu i kamionki, ponieważ są zazwyczaj trwalsze, łatwiejsze do opieki i mają niższe ceny.

 

- Porcelana: Kluczowym składnikiem jest kaolin, co sprawia, że porcelana jest tak niezwykła. Wypalana w najwyższych temperaturach, łączy biel z niezwykłą trwałością, aby zapewnić ponadczasowość, jest piękna i niezawodna.

 

Pielęgnacja: Większość przedmiotów porcelanowych są bezpieczne w zmywarce i kuchence mikrofalowej. Zalecamy mycie ręczne większych naczyń, kolekcji ręcznie malowanych lub przedmiotów pokrytych złotymi lub platynowymi dekoracjami. Produkty z metalowymi dekoracji nie powinny być podgrzewane w mikrofalówce.

 

 

Luksusowe wazy

 

 

Wypożyczalnia krzeseł Karpacz zapewnia bezpieczną wysyłkę waz.

Chińska porcelana: jest bardzo delikatna, miękka,wykonana z kilku podstawowych składników, w tym popiołu kostnego. Wynikiem jest piękna porcelana w ciepłym kolorze kości słoniowej. Uważana przez wielu za najwyższej jakości porcelanę.

 

Pielęgnacja: Większość przedmiotów z chińskiej porcelany można bezpiecznie stosować w zmywarce i mikrofalówce. Zalecamy mycie ręczne większych naczyń lub elementów pokrytych złotymi lub platynowymi dekoracjami. Produkty z metalowymi dekoracji nie powinny być podgrzewane w mikrofalówce.

Kamionka: Idealny dla codziennego zestawu obiadowego, jest wypalana w bardzo wysokiej temperaturze w celu wytworzenia elementów, które są trwałe i dość odporne na uszkodzenia. Dostępne w licznej gamy kolorów, niektóre naczynia mają też piękne powierzchnie.

 

Pielęgnacja: można je bezpiecznie używać w zmywarce, mikrofalówce i piekarniku, można je bezpiecznie schować w zamrażarce.