Cukiernica

Kod produktu: 0278

Dostępność: W magazynie

Cena: 1.26zł* netto
Bez podatku: 1.26zł* netto
Ilość:
Podane ceny są poglądowe
ostateczną wycenę podajemy indywidualnie

W naszej bogatej ofercie znajdują się również przepiękne cukiernice.

Stylowe cukiernice

Nasza wypożyczalnia bankietowa oferuje przepiękne cukiernice. Nasze cukiernice są idealne do przechowywania cukru w zasięgu ręki. Możemy go później użyć do kawy, herbaty i płatków. Dzięki naszym cukierniczkom, łyżeczkę cukru będziesz miał zawsze pod ręką, gdyż posiada uwzględniony otwór w pokrywce. Dzięki pokrywce nie znajdzie się w cukierniczce żadnych prodktów niepożądanych Nasza cukierniczka została wykonana z wysokiej jakości materiału. Jest perfekcyjna dla codziennego użytku, jak i na przyjęcia. Istnieje wiele różnych typów granulowanego cukru. Niektóre z nich są używane tylko w przemyśle spożywczym i przez profesjonalnych piekarzy i nie są dostępne w supermarketach. Rodzaje cukrów granulowanych różnią się wielkością kryształów. Każda wielkość kryształów zapewnia unikalne cechy funkcjonalne, które czynią, że cukier jest odpowiedni dla danego typu pożywienia.

Wyjątkowe cukiernice na Waszych stołach

Nasza wypożyczalnia cateringowa oferuje wyjątkowe cukiernice. Oferujemy wyjątkowe ceny. Proces zamawiania jest szybki i łatwy. Gwarantujemy szybką realizację zamówienia i bezpieczną wysyłkę. Dlatego nie wahaj się już dłużej i już dziś zamów naszą cukiernicę. Cukierniczka jest ważnym elementem wystroju, wyposażenia każdego stołu.

Prześliczne cukiernice

Nasza wypożyczalnia konferencyjna oferuje prześliczne cukiernice. Nasza cukierniczka została wykonana z pięknej porcelany. Jeśli naczynia są trwałe i wysokiej jakości, a takie są nasze elementy zastawy stołowej, są idealne do codziennego użytku. Od tego jakie naczynia wybierzesz zależy zadowolenie gości. Porcelana jest bardziej wytrzymała niż naczynia gliniane i kamionka. Warto wybrać naczynia z porcelany