Dzbanek do mleka

Kod produktu: 0279

Dostępność: W magazynie

Cena: 0.90zł* netto
Bez podatku: 0.90zł* netto
Ilość:
Podane ceny są poglądowe
ostateczną wycenę podajemy indywidualnie

Idealny dzbanek do mleka powinien być wykonany ze stali nierdzewnej i powinien mieć lekko stożkowaty kształt. Podczas ubijania mleka, jego celem jest uchwycenie i powstrzymanie dużej części ciepła wytwarzanego przez parę, powinien też ułatwiać wchłanianie powietrza.

Strzał w 10

Nasz dzbanek do mleka w swej konstrukcji zawiera dziubek ułatwiający nalewanie, uprzednio do niego wlanego płynu. Jest przydatny w przypadku podawania do stołu kawy, można ją w ówczas wzbogacić świeżo podanym mlekiem ku uciesze naszych wspaniałych gości. Będzie idealnym rodzajem na wszelkiego rodzaju eventy z kącikiem gastronomicznym, na wesela i bale.

Wspaniałe dzbanki do mleka

Dokonały wybór najlepszego typu mleka do gorących napojów, które są zwieńczone pianką jest jedną z ważnych kwestii, jeśli nie jest to najważniejsze w świecie gorących napojów. Prosta zmiana mleka może zmienić wygląd napoju, smak napoju, konsystencję piany. Mleko zawiera tłuszcz. Za każdym razem, część tłuszczu jest usuwana i mleko staje się odtłuszczone. Ma inną konotację i procenty zostają usunięte. Możemy znaleźć np. mleko 0%, 1%, 2%, pół odtłuszczone itd.

Dzbanki do mleka na każdą okazję

Nasza wypożyczalnia mebli oferuje przepiękne dzbanki do mleka, ich prosta i funkcjonalna konstrukcja z pewnością zadowoli niejedną osobę na przyjęciu. Nasza firma dokonuje pełnej wyceny w przypadku zamówień różności eventowych