Półmis owalny 38cm

Kod produktu: 0288

Dostępność: W magazynie

Cena: 4.50zł* netto
Bez podatku: 4.50zł* netto
Ilość:
Podane ceny są poglądowe
ostateczną wycenę podajemy indywidualnie

Półmiski są ważną częścią każdej imprezy. Wskażemy Ci, jakie półmiski wybrać.

 

 

Idealne półmiski

 

 

Srebrne naczynia i sztućce są cenionymi pamiątkami dla wielu rodzin. Nawet dzisiaj srebrne naczynia dodają elegancji przyjęciu. Srebrne talerze i tace są często monogramem i dawane są jako prezenty uznania dla osiągnięć zawodowych, z okazji ślubu lub uczczenia rocznicy ślubu. Perfumy, szampan, zakąski i smaczne dania główne to tylko kilka z wielu rzeczy, które wyglądają jeszcze bardziej olśniewająco, jeśli dodamy do nich srebrne półmiski. Na kolacje i przyjęcia, gospodarze będą potrzebowali jednego lub kilku srebrnych półmisków do uzupełnienia zestawu naczyń obiadowych. Konieczne jest także podanie kilku srebrnych tac do zaserwowania przekąsek i napojów na przyjęciu lub innym spotkaniu towarzyskim i innych ważnych okazjach, gdzie srebro nada powiewu luksusu. Osoby, które szukają odpowiedniego zestawu talerzy, mogą zostać przytłoczone różnymi dostępnymi stylami i rozmiarami. Dzięki naszej wypożyczalni krzeseł Jelenia Góra dostarczymy Ci informacji, które pomogą Ci zrozumieć, jak wybrać idealne naczynia obiadowe.

 

 

Świetne półmiski

 

 

Wypożyczalnia krzeseł Wrocław oferuje niezwykle atrakcyjne ceny. Srebrne talerze są podzielone na dwie kategorie: srebro i posrebrzane. Przed wybraniem nowego talerza, kupujący powinien zapoznać się z różnicami pomiędzy tymi dwiema opcjami.

 

Czyste srebro jest zbyt miękkie, aby talerz był trwały, więc stop takich metali jak miedź jest dodawany w celu wzmocnienia produktu. Połysk i waga srebra świadczy o jego wartości ponadczasowej.

 

Talerze z galwanicznego srebra, z drugiej strony, mają rdzeń z niklu, cynku, miedzi lub stopu i srebra. Choć te talerze wyglądają tak samo piękne jak srebrne talerze, mogą w końcu stracić srebrne wykończenie poprzez normalne zużycie. Talerze posrebrzane są idealnym rozwiązaniem dla klientów, którzy chcą elegancji srebra bez wysokiej ceny.

 

 

Przepiękne półmiski

 

 

Tace lub talerze wykonane ze srebra powinny mieć cechę lub znaczek wskazujący producenta i jakość naczynia.. Kupujący powinien pamiętać, srebrne naczynia, wykonane w Ameryce Północnej i Europie Zachodniej mogą być lepszej jakości niż te wykonane w innym miejscu. Waga może być również czynnikiem określającym wartość srebra. Im grubszy i cięższy półmisek, tym więcej w nim czystego srebra, a zatem tym większa będzie jego wartość. Wypożyczenie stołów jeszcze nigdy nie było tak proste.