Patera Prostokątna

Kod produktu: 0326

Dostępność: W magazynie

Cena: 18.00zł* netto
Bez podatku: 18.00zł* netto
Ilość:
Podane ceny są poglądowe
ostateczną wycenę podajemy indywidualnie

Innym ważnym czynnikiem jest to, jak wielu ludzi gościmy na obiedzie. Jednak to wykracza poza liczbę osób w domu. Dobrym pomysłem jest to, aby mieć kilka dodatkowych sztuk w przypadku pęknięcia lub niespodziewanych gości. Spora liczba ustawień mieć osiem do 12, ale liczba zmienia się w zależności od gospodarstwa domowego.

 

 

Przepiękne patery

 

 

Nasza wypożyczalnia konferencyjna oferuje przepiękne patery. Naczynia są sprzedawane w jednej z trzech postaci. Najczęściej jest to zestaw, który zawiera talerze, miski, i kubki. Większość współczesnych zestawów naczyń jest zaprojektowanych tak, aby pomieścić cztery lub osiem osób, ale możliwe jest również, aby zakupić naczynia dla sześciu osób, w zależności od producenta i sprzedającego. Vintage i antyczne zestawy różnią się także swoją liczbą.

Inne zestawy obiadowe mogą być sprzedawane jako otwarta akcja, co oznacza, że klient ma prawo do zakupu tylu naczyń, ile chce. Otwarta akcja jest dobrym wyborem, gdy klient chce mieszać i łączyć elementy, takie jak talerze i miski w uzupełniających się kolorach. Naczynia mogą być również sprzedawane na miejsce ustawienia, co oznacza, że sprzedawca oferuje talerze, miski, kubki i serwować je jednej osobie.

 

 

Wyjątkowe patery

 

 

Nasza wypożyczalnia bankietowa zapewnia wyjątkowe patery. Wybór pater jest również uzależniony od tego, jak będzie ona wykorzystywana. Konsumenci powinni wybrać zestaw obiadowy, który pasuje do otoczenia, które chcą stworzyć. W niektórych przypadkach, może być właściwe, aby kupić dwa zestawy obiadowe, po jednym dla swobodnego codziennego użytku i jeden dla przyjęć formalnych. Kupujący powinni również sprawdzić, w jaki sposób podawane są potrawy, na zewnątrz, patio, pikniku, domu. Wreszcie, jeśli zestaw obiadowy jest wykorzystywany przez dzieci, klienci mogą chcieć zainwestować w coś lekkiego i wytrzymałego.

 

 

Przydatne patery

 

 

Nasza wypożyczalnia cateringowa gwarantuje możliwość zamówienia pater w dowolnej ilości. Codzienne szkło może być zupełnie jasne i kolorowe i przejrzyste, jak i nieprzejrzyste.

Kupujący powinni pamiętać, że szkło obiadowy jest w kilku formach. Dlatego warto wybrać zestaw, który będzie idealny dla Ciebie.