Nagrzewnica gazowa

Kod produktu: 0390

Dostępność: W magazynie

Cena: 93.60zł* netto
Bez podatku: 93.60zł* netto
Ilość:
Podane ceny są poglądowe
ostateczną wycenę podajemy indywidualnie

Przy pomiarze pojemności nagrzewnicy gazowej, nie chodzi tylko o wielkośc pokoju, ale także o to, jak szybko grzejnik może ogrzać przestrzeń. Rozmiar pokoju i lokalny klimatu mogą określić jaki rozmiar piecyka gazowego skutecznie ogrzeje pomieszczenie. Grzejniki gazowe nie mogą być instalowane w zbyt małym pokoju z powodu ich pojemności znamionowej i emisji, które produkują. Do szybkiego nagrzewania, należy wybrać największą pojemność (mierzona w MJ / h), która nadaje się do pokoju. Mniejsza pojemność nagrzewnicy może wciąż ogrzewać pomieszczenia, ale będzie wolniejsza.

Skuteczna nagrzewnica

Wypożyczalnia krzeseł Jelenia oferuje niezwykle atrakcyjne ceny.

Funkcjonalna nagrzewnica

Wypożyczalnia krzeseł Karpacz doradzi Ci, jakie nagrzewnice wybrać. Są przenośne - tak można wskazać je w różnych kierunkach, przenieść je z pokoju do pokoju, można przechowywać je w lecie i zabrać je ze sobą podczas przeprowadzki.

Są bardzo wydajne - około 90% energii zawartej w gazie jest zamieniane na ciepło. Wszystkie modele sprzedawane w Polsce muszą być certyfikowane i nosić etykietę efektywności (do sześciu gwiazdek, z sześcioma jest najlepsza).

Przyjemna nagrzewnica

Wypożyczalnia krzeseł Legnica oferuje szeroki asortyment. Zapewniają one natychmiastowe ciepło - i to dużo. Grzejniki gazowe wyposażone są w pojemność do 25 MJ / h (megadżulach na godzinę). To równowartość ponad 6 kW z ogrzewaniem elektrycznym - tak samo jak można dostać je z trzema 2kW grzejnikami elektrycznymi. Są one znacznie tańsze w eksploatacji niż przenośne grzejniki elektryczne, mimo że są one o wiele droższe w zakupie. Wytwarzają one jedną czwartą do jednej trzeciej dwutlenku węgla równoważnego grzałki elektrycznej (o ile masz swoją energię elektryczną ze źródeł odnawialnych). Nowoczesne modele posiadają szereg funkcji bezpieczeństwa, które wyłączają urządzenie grzewcze, w razie gdyby coś się stało - na przykład czujnik wyczerpywanie tlenu, jeśli poziom tlenu w pomieszczeniu jest zbyt niski, ochronę płomienia awarii w przypadku, gdy płomień zostanie zgaszony, oraz przełącznik nachylenia w przypadku skończenia końcówki grzejnej. Dlatego warto wybrać nasze nagrzewnice gazowe.