Ekspres do kawy ciśnieniowy

Kod produktu: 0354

Dostępność: W magazynie

Cena: 90.00zł* netto
Bez podatku: 90.00zł* netto
Ilość:
Podane ceny są poglądowe
ostateczną wycenę podajemy indywidualnie

Jego w pełni automatyczne działanie, sprawia iż jest łatwy w obsłudze. Pysznej kawy można się napić już wciśnięcia jednego przycisku

Pozwala rozpocząć picie od razu. Zwarta konstrukcja umożliwia zmieszczenie ekspresu na małej powierzchni. Jego wielką zaletą jest też łatwe czyszczenie; Automatyczne czyszczenie i program do usuwania kamienia. Nasza wypożyczalnia konferencyjna oferuje świetnej jakości ekspresy do kawy.

Warto wybrać?

Nasza wypożyczalnia mebli eventowych oferuje świetnej jakości ekspresy do kawy ciśnieniowe. Wykorzystuje potężne ciśnienie, aby stworzyć ciemny, bogaty, doskonałej jakości napar espresso. Spieniająca rączka stwarza kremową piankę na górze Twojego capuccino i latte. Podwójny system do zaparza zrobi nawet dwie pojedyncze kawy naraz. Termiczny blokowy system grzewczy zapewnia parzenie kawy z prędkością baristy, a nawet ogrzewanie. Zapewnia też szybkie i czyste zaparzanie kawy.

Najlepsza kawa na imprezie

Ociekacz do ekspresu jest łatwo wyjmowany i dlatego można go prosto umyć. Ponadto nasz ekspres wyposażony jest w sterowanie parowe i światełko, będące wskaźnikiem gotowości. Nasza wypożyczalnia bankietowa oferuje świetnej jakości ekspresy do kawy.

Przeznaczony jest nie tylkodla entuzjastów espresso. Stwarza oryginalne, odważne napoje espresso. Termiczny blokowy system ogrzewania działa do szybkiego podgrzewania wody i układ pompy stworzy imponujące bogate, kremowe espresso. Gdy chcesz zrobić cappuccino lub latte użyj parowego spieniacza do mleka pary, aby zrobić szybko kremowe wykończenie. Zdejmowany zbiornik wody sprawia, że napełnianie jest bardzo łatwe. Zawiera narzędzia do ubijania.

espresso, cappucino, czarna, z mlekiem, z pianką...

Nasza wypożyczalnia cateringowa oferuje ekspresy do kawy w naprawdę atrakcyjnej cenie. Za każdym razem możesz stworzyć kawę perfekcyjnej jakości. Narzędzie do ubijania stworzy świetnej jakości kawę parzoną.

Nasz ekspres do kawy posiada blokowy system grzewczy termiczny, który pozwala podgrzać wodę natychmiast. Ten ekspres do kawy ma spieniające ramię, do szybkiego zagotowania mleka. Jego potężny dysza do spieniania mleka tworzy warstwę piany.